Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Stary dobry silnik OM615 czyli mercedes beczka 123 diesel praca silnika z otwartą pokrywą zaworówSolidny stary silnik mecedesa. Właściciel jeździł dłuższy czas z ciśnieniem oleju zero, do tego luzu na zaworach rownież nie było, a silnikowi nic się nie stało, był smarowany praktycznie wyłacznie rozbryzgowo. Przyczyną zaniku ciśnienia oleju był zacięty zawór przelewowy w pompie oleju. Po naprawie zaworka przelewowego i regulacji zaworów silnik pracuje normalnie, przestało nim rzucać już nie dymi, a ciśnienie oleju też jest takie jak być powinno

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

6 komentarzy do „Stary dobry silnik OM615 czyli mercedes beczka 123 diesel praca silnika z otwartą pokrywą zaworów

Dodaj komentarz

Zadzwoń!