Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

STR#146: Mercedes-Benz CLK W(A)208 cabrio 230 kompressor – po co mi kabriolet?Witam Państwa, dzisiaj kabriolet w sam raz na lato.
Zapraszam do oglądania i pozdrawiam radgas.

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

10 komentarzy do „STR#146: Mercedes-Benz CLK W(A)208 cabrio 230 kompressor – po co mi kabriolet?

  1. Preparat o którym mówisz nie zawsze się spisuje golf 7 w którym ten specyfik był używany 3 razy musiał odwiedzić serwis ze względu na pogryzione kable aktualnie zamontowany jest odstraszacz K&K M2700

  2. Mam ten silnik w slk. W mieście potwierdzam 12-13l. Za miastem można zejść poniżej 8 litrów. Silnik bezproblemowy w starym stylu mercedesa. Mam w automacie. Przy 140 dostaje drugiego oddechu i dopiero zaczyna nabierać ochoty do życia. Można zmienić koło kompresora na mniejsze i ponoć wejść na około 225 KM. Kupiłem go na jeden sezon, a został na sześć lat

Dodaj komentarz

Zadzwoń!