Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Strażacy pomogli im wyciągnąć wrak z rowu! #Pomoc_DrogowaOglądaj “Pomoc drogowa 24h” w czwartek o 19:45 w TVN Turbo oraz Player.pl: https://player.pl/playerplus/programy-online/pomoc-drogowa-24h-odcinki,10087/odcinek-12,S07E12,200756
Subskrybuj kanał TVN Turbo: https://www.youtube.com/channel/UCfsSoUSQzUimrjKhAKmshDQ?sub_confirmation=1
Dostępność przez całą dobę i gotowość do akcji na każde wezwanie – praca w pomocy drogowej to niełatwy kawałek chleba.
Jak wyglądają kulisy tego zawodu, wykonywanego przez ludzi pracujących pod dużą presją czasu i w ciężkich warunkach? Pokażemy prawdziwe awaryjne sytuacje z całej Polski, z którymi muszą mierzyć się przedstawiciele tej często niedocenianej profesji – czasem potrzeba tylko pomocy przy odpaleniu zastanego auta, innym razem kończy się na żmudnym wyciąganiu i wielokilometrowym holowaniu.
Kierowcy lawet jako pierwsi pojawiają się na miejscu stłuczki czy awarii, dzięki nim usuwane są też auta blokujące przejazd czy stwarzające zagrożenie poprzez nieprawidłowe zaparkowanie. Wraz z naszymi kamerami przenikniemy do tego specyficznego środowiska!

#tvn #tvnturbo #pomocdrogowa24h

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

24 komentarze do „Strażacy pomogli im wyciągnąć wrak z rowu! #Pomoc_Drogowa

  1. Nie wiem czy to była ustawka czy nie… Jednak śladów hamowania często nie widać, bo po prostu robią to tzw. systemy bezpieczeństwa. Koła nie mogą się blokować… Mój syn, jeszcze wtedy "gowniarz" "ślizgnal" się i zaczął hamować… Wylądował w rowie do góry kołami…
    Żadnych śladów hamowania nie było… Byłem na miejscu zanim dojechała policja i karetka pogotowia… Podobno jakiś kierowca zadzwonił…. Ale sam się nie zatrzymał…
    Za wyjątkiem kilku delikatnych skaleczę od to bitej szyby był cały…

  2. Ale to głupie. Dobrze że nie mam TV a to coś mi przypadkiem wyrzuciło. Zwykli ludzie kręcą lepsze filmy niż telewizja. Nadchodzi kres tradycyjnej telewizji w końcu. Koniec propagandy i duraczenia.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!