Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Suzuki Burgman 125 – Jak one przyśpieszają #3Dla zainteresowanych: kierowca aktualnie waży 76kg netto / czyli na tzw Waleta;), a Suzuki aż 159kg (z owiewkami). Silnik tego małego potwora za to wytwarza 12KM.

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

35 komentarzy do „Suzuki Burgman 125 – Jak one przyśpieszają #3

  1. Suzuki Burgman 125 to maxi skuter..? W Europie pozycjonowany jako skuter średniej wielkości.., również z modelem 400.. Klasa maxi to raczej 650 … 119 km/h to wielkość licznikowa rozumiem. Ile pokazał GPS..? Były robione 2 x testy..? Z wiatrem i pod wiatr w dwie strony..? Jeśli nie to ten materiał jest lipny !

  2. fajnie by bylo dodac predkosc z gps np mierzona telefonem. predkosciomierze zwykle przellamuja w gore i vmax tego burgmana zapapewne jest znacznie nizszy

Dodaj komentarz

Zadzwoń!