Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

SYSTEM SMAROWANIA SILNIKA O ZMIENNEJ WYDAJNOŚCI, EKO-TECHNOLOGIA KTÓRA WYKAŃCZA SILNIKI.

Mobilny Mechanik i Elektryk Warszawa i okolice – Mechanika – Diagnostyka – Elektryka Samochodowa – Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689


Mobilny Mechanik Warszawa
+48 570 933 114

Mobilny Elektryk
+48 512 149 689Siemanko
Dzisiaj omawiam temat, nowoczesnych systemów smarowania silników spalinowych. Fajna technologia na papierze, w rzeczywistości zabija jednostki napędowe. Można to dezaktywować lub nauczyć się z tym żyć, faktem jest, że jeśli chcecie jeździć bezawaryjnie wymaga to Waszej większej uwagi jeśli chodzi o serwis silnika.
Pozdro!!!

Produkty Liqui moly:
https://liquimoly.sklep.pl/

Sklep Profesora z gadżetami i pamiątkami:
https://profesorchris.pl/

Wsparcie działalności Profesora:
https://patronite.pl/Profesorchris
ALBO
09 2490 0005 0000 4000 3938 8281
Paypal:
https://paypal.me/ProfesorChris?local

Program do obsługi warsztatu którego ja używam i polecam:
https://warsztat24.com/ KOD RABATOWY: „profesorkris” Pisane razem 🙂

Instagram:
https://www.instagram.com/profesor_chris.

Meble warsztatowe których używam
https://fastservice24.pl

#Liquimoly #Profesorchris #silnik

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

Mobilny Mechanik i Elektryk Warszawa i okolice – Mechanika – Diagnostyka – Elektryka Samochodowa – Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689


Mobilny Mechanik Warszawa
+48 570 933 114

Mobilny Elektryk
+48 512 149 689

44 komentarze do „SYSTEM SMAROWANIA SILNIKA O ZMIENNEJ WYDAJNOŚCI, EKO-TECHNOLOGIA KTÓRA WYKAŃCZA SILNIKI.

  1. To jest jakaś q… sekta! Samozwańczy profesor sieje wśród swych wyznawców herezje. Inżynierowie się głowią i trudzą żeby było lepiej i jak już jest lepiej to wszyscy w krzyk, że oni chcą tak jak w trzydziestce, że tak było dobrze! Przecież po to jest ta pompa żeby utrzymać właściwe ciśnienie i przepływ oleju dla aktualnych parametrów pracy silnika. Pompa łopatkowa ma z zasady dużo większą wydajność niż zębatkowa i można ta wydajnością dysponować. Chodzi o to że dzisiejsze silniki bardziej niż kiedyś biorą moment od dołu i jak kobietka naciśnie pedała przy obrotach 1200 to silnik idzie ale obroty nadal są w tym momencie tylko 1200 i wydajność pompy tradycyjnej nie wzrasta a w tym wypadku przesunięciu ulega pierścień zewnętrzny pompy i przy tak niskich obrotach olej idzie jak trzeba. No….!

  2. Panie Profesorze, proszę podchodzić do tematu układów hydraulicznych z szacunkiem i na schematach stosować oznaczenia elementów układu zgodnie z ogólnie przyjętymi w literaturze. Tylko po to aby szerzyć tą wiedzę wśród oglądających. Inaczej będzie się szerzyło druciarstwo, gdzie symbol pompy o zmiennej wydajności to kwadracik a zawór przelewowy to koperta😃. Pozdrawiam.

  3. Jak można próbować tłumaczyć innym coś, czego się samemu nie rozumie. Mniej więcej od połowy filmu każde zdanie powinieneś zaczynać od "wydaje mi się, że.."

  4. Bardzo fajny odcinek Cris. Powiem tak;jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze!!! Stara ponadczasowa prawda. Podobało Mi się jak prowadziłeś odcinek,określe to tak: z batutą i humorem.👍

  5. A po co zawór upustowy który jest ślepy?. Zawźór zaspawany z jednej strony to żaden zawór.. to jakaś popierdułka. Zrób pan kreskę do misy olejowej 😉

  6. 12:50…jakim cudem zatem te auta mają po 400 i więcej tysięcy przebiegu?! Popatrz na ogłoszenia na mobile…cud? Czy może właściwy serwis?! Daj sobie spokòj… Aby to jednoznacznie stwierdzic to trzeba to potwierdzić badaniami a nie wymyślać bajki na podstawie kilku zajechanych silnikòw ze starym czy tanim olejem…łapy opadają.

  7. CO2 blah blah global warming blah blah species extinction… xD
    to w końcu ile ml mniej paliwa się dzięki temu spala bo to jednak ważne w kontekście filmu

  8. juz teraz każdy wie co należy zrobić, poprostu trzeba zatkać mechanicznie kanał przez który nastepuje zmiana geometrii pompy i powinno wszystko śmigać, zaworek niech sobie dalej chodzi żeby go sterownik elektrycznie widział podłączonego, tak jak kiedyś sie z egr robiło w starych dobrych TDI

Dodaj komentarz

Zadzwoń!