Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Szkoła Druciarstwa Awaria Tylnej Szyby BMW Wazzup :)Namierzyłem drobną awarię w samochodzie 😀 Dziś naprawimy otwieranie szyby 😉 Miłego oglądania Pozdro Ziomki 🙂

Gadżety Staśka 😀 https://wazzupek.pl/
Reklama pisz 🙂 wazzup@vip.onet.pl
Fanpage https://www.facebook.com/wazzupek/

Ten film jest dla celów rozrywkowych. Wazzup nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek naprawy lub modyfikacje wykonane przez przeglądającego w wyniku informacji zawartych w tym filmie.

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

37 komentarzy do „Szkoła Druciarstwa Awaria Tylnej Szyby BMW Wazzup :)

  1. Chyba jeden z najśmieszniejszych odcinków jak nie naj.Ja też dostaje kurwicy jak mam coś przy boczkach robić a jak jeszcze coś z szybami to już w ogóle. Tutaj jeszcze nie ma takiego dramatu ale są takie auta że no najchętniej pojechałbym do danego biura projektowego i rozwaliłbym łeb temu co to wymyślił.

  2. Majster te szyby sterowane linkami to chujnia jakich mało. W Renówce też tak jest. Ale w Volvo miałem szyby na dwóch dużych zębatkach – mechanizm nie do zajebania. Zimą jak mocno oblodziło to szyba rozrywała lód. Tylko problem był jak dziadek palce wsadził a ja zamknąłem szybę. Pozdr.

  3. nic się nie przejmuj …jak jeszcze mieszkałem w bloku to też miałem okno które się nie otwierało. właściwie to się otwierało ale nie zamykało …trzeba je było nogą domykać ehehehehe 😀 takie są okna. Na lato można wybić 😀 a na zimę się wstawi i już….będzie bardzo dobra robota 😀 hehe

  4. Kurwa Majster ja też w saabie miałem to samo, podparłem kołkiem i dopiero po roku wymieniłem mechanizm. Notabene jestem mechanikiem i poważają mnie 🙂 tak że Majster lipy nie masz!

Dodaj komentarz

Zadzwoń!