Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Szkoła Druciarstwa BMW Jak Zakodować Pilota w Lusterku do Otwierania Bramy ? Wazzup :)Siemaneczko a dziś Majster koder jak zakodować lusterko bmw żeby otwierało bramę ? Miłego oglądania Pozdrowionka 🙂

Gadżety Staśka 😀 https://wazzupek.pl/
Reklama pisz 🙂 wazzup@vip.onet.pl
Fanpage https://www.facebook.com/wazzupek/

Ten film jest dla celów rozrywkowych. Wazzup nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek naprawy lub modyfikacje wykonane przez przeglądającego w wyniku informacji zawartych w tym filmie.

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

50 komentarzy do „Szkoła Druciarstwa BMW Jak Zakodować Pilota w Lusterku do Otwierania Bramy ? Wazzup :)

  1. Majster, jak to BMW z USA jest, to na innych częstotliwościach pracuje niż 433MHz (bodajże 315MHz). Ogólnie musiałbyś dokupić radiolinię.

  2. Siema majtster nie wiem czy ktoś już pisał ale może problem w tym ze auto z USA tam są inne pasma bram . Zobacz może film dudy jak montował zdalne otwieranie w aucie USA 😊😊😊

  3. Problem jest taki, że w USA są inne częstotliwości do bram. Musisz majster amerykański podnośnik bramy zakupić, bo ta BMW nadaje po amerykańsku.

  4. jeden z przycisków to program naciśnij go i przytrzymaj aż dioda zacznie mrugać to oznacza ze jesteśmy w trybie programowania . następnie wzbudź bramę , sama wykona 2 ruchy zamknij i otwórz po zaprogramowaniu daj jej kilka sekund na zapamiętanie i to wszystko . brama musi być w pozycji 50% .

  5. A majster ta bmw ze stanów jest?
    Bo nie pamietam, ale jeśli tak topeqnie nie uda sie tego zakodowac bo oni tam na innych częstotliwościach działają czy coś takiego,kiedys duda w 101napraw pokazywał jak sobie z tym poradzic

  6. Powiem tak mam ten sam problem (mam BMW e60) chodz mam lusterko europejskie, a bramę mam z kodem zmiennym, kodowanie pilota przy lusterku nie działa. Nie próbowałem tylko kodowania przyciskając przy bramie. Spróbuje u siebie może wtedy zadziała. Pozdro

  7. Majster, kup dwa wózki wachliwe z podwójną regulacją i rolkę najazdową oraz chwytak górny będziesz miał spokój na wieki wieków.

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!