Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Szkoła Druciarstwa I Znów Awaria Centralnego Zamka BMW E60 Wazzup :)Siemaneczko a dziś mam dejavu awaria centralnego zamka :/ Miłego oglądania Pozdrowionka 🙂

Gadżety Staśka 😀 https://wazzupek.pl/
Reklama pisz 🙂 wazzup@vip.onet.pl
Fanpage https://www.facebook.com/wazzupek/

Ten film jest dla celów rozrywkowych. Wazzup nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek naprawy lub modyfikacje wykonane przez przeglądającego w wyniku informacji zawartych w tym filmie.

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

38 komentarzy do „Szkoła Druciarstwa I Znów Awaria Centralnego Zamka BMW E60 Wazzup :)

  1. Majster w marketach budowlanych można kupić taki szprej do czyszczenia styków elektrycznych. Sam na początku byłem sceptycznie nastawiony ale naprawił mi już 2 piloty i termostat. Z pilotem do bawariczki może też by pomógł

  2. Majster zimny lut gdzieś się zrobił na układzie, podgrzać układ opalarką elektryczną to może pomoże. Tak udaje się czasem zreanimować płytę główną w kompie.

  3. Kiedyś za dzieciaka z bratem ciotecznym i ciotką pojechaliśmy na wakacje w góry i ciotka zamknęła kluczyki w bagażniku. I poszła gdzieś w cholerę, nie było jej z pół godziny, po czym wróciła z jakimś złodziejem, który otworzył furę za hajsy na flaszkę.. Moja ciotka jest bohaterem, nie tylko w swoim domu.

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!