Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Szkoła Druciarstwa Kolejna Perełeczka Majstra ? Bmw F30 328i Luxury Line Wazzup :)A dziś kolejna perełeczka w stajni. Miłego oglądania 🙂
https://www.carvertical.com/pl/landing/v3?utm_source=infl&a=Wazzup&b=596ea163&voucher=Wazzup

Gadżety Staśka 😀 https://wazzupek.pl/
Reklama pisz 🙂 wazzup@vip.onet.pl
Fanpage https://www.facebook.com/wazzupek/
https://www.instagram.com/wazzup_yt/

Ten film jest dla celów rozrywkowych. Wazzup nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek naprawy lub modyfikacje wykonane przez przeglądającego w wyniku informacji zawartych w tym filmie.

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

27 komentarzy do „Szkoła Druciarstwa Kolejna Perełeczka Majstra ? Bmw F30 328i Luxury Line Wazzup :)

  1. Majster naprawdę ładny woz, stan perfekto i mam prośbę, nie rozpierdol tam nic bo jak widziałem ostatnie przygody z ekranami to płakać się chce jak ta deska się rysuje i obija 😛😎pozdrawiam majster

  2. To straszny szmelc ten silnik (n20), wez się tego pozbądź bo problemy będą.u mnie silnik się skończył przy 140tys,u mojego dziadka przy 170 a Pan w serwisie mówił,że są tacy co 100tys nie dociągnęli. Zamieniłem na e60 i jestem mega zadowolony

  3. Majster, te bmki miały problem z tymi klamkami keyless, mianowicie, woda dostawala się do instalacji przy klamce, robiło się zwarcie i cała wiązka topiła się, auta przez to się paliły, to popularny duży problem w tych bmkach, odepnij kostki elektryczne od tych klamek i zabezpiecz i zrezygnuj z tego systemu, poczytaj o tym na necie, w komentarzu ciężko wszystko opisać.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!