Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Szkoła Druciarstwa Montujemy Filtr Stożkowy część 1 Wazzup :)Dziś część 1 z montażu filtra stożkowego . Miało być łatwo i szybko a wyszło jak zawsze :/ Filmik w dwóch odcinkach 🙂 Podobało się daj łapke . Miłego oglądania Pozdro Ziomki 🙂

Gadżety Staśka 😀 https://wazzupek.pl/
Reklama pisz 🙂 wazzup@vip.onet.pl
Fanpage https://www.facebook.com/wazzupek/

Ten film jest dla celów rozrywkowych. Wazzup nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek naprawy lub modyfikacje wykonane przez przeglądającego w wyniku informacji zawartych w tym filmie.

Kevin MacLeod: Last Kiss Goodnight – na licencji Creative Commons Attribution (https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/)
Źródło: http://incompetech.com/music/royalty-free/index.html?isrc=USUAN1100611
Wykonawca: http://incompetech.com/

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

23 komentarze do „Szkoła Druciarstwa Montujemy Filtr Stożkowy część 1 Wazzup :)

  1. Orientuje sie ktoś czemu na moim stożku mam słaby dźwięk?
    Na wolnym bulgocze a jak sie gazuje to średnio to słychać i nie wydaje jakis super dzięków?

  2. Ostatnio przyszło mi robić na statku szafę z serwerami i dali mi trytki bez ząbków które nie trytkaly przy zaciskaniu, zastanawialem się jak to nazwać cały urok w pizdu

Dodaj komentarz

Zadzwoń!