Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Szkoła Druciarstwa Naprawiamy PDC Czyli Czujniki Parkowania Wazzup :)Uwaga kolejność montażu filmików jest poprzestawiana montowałem klapki na chłodnicy które w innym filmie zrywałem a powinno być na odwrót sorki 😀
Siemaneczko dzisiaj zabieramy się za PDC czujniki parkowania. Przestały działać wiec zaraz to Majster ogarnie 🙂 Miłego oglądania Pozdrowionka 🙂

Gadżety Staśka 😀 https://wazzupek.pl/
Reklama pisz 🙂 wazzup@vip.onet.pl
Fanpage https://www.facebook.com/wazzupek/

Ten film jest dla celów rozrywkowych. Wazzup nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek naprawy lub modyfikacje wykonane przez przeglądającego w wyniku informacji zawartych w tym filmie.

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

23 komentarze do „Szkoła Druciarstwa Naprawiamy PDC Czyli Czujniki Parkowania Wazzup :)

  1. Na filmie jakoś każdy czujnik słychać że pyka. Błąd znika sam jeśli wszystko jest sprawne nie trzeba usuwać w inpie. Nie żebym hejtowal ale Ten film raczej pokazuje jak zepsuć niż naprawić.

  2. Założyłem takie chiński zestaw coś w oplu mamy. Niby ładnie pięknie ale tylko na. zapłonie działają poprawnie. Jak się uruchomi silnik to wariują i pikaja nawet jak auto jest w miejscu i nie ma przeszkody za autem. Podobno jakiś transformator trzeba kupić zmniejszający napięcie. Moge liczyć na pomoc?

  3. Nie samo się naprawiło tylko wilgoc tak wpływa na e60.raz działa raz nie.i nie tylko pdc ale Nivo i aktywny układ kierowniczy. A klapy są ale w większości disli a nie benzynie.

  4. Majster, ja mam ogromną nadzieję, że za te reklamy, co wyświetlają się co kilka minut na Twoich filmikach to Ty dostajesz kasę od YouTube, bo to tak wkurwia, że się oglądać odechciewa 🙁 co chwila reklama, oł szyt

  5. Sam w innym filmie żeś połamał klapki 😂 Komputer nimi steruje i dozuje dopływ powietrza do chłodnicy. Zadko kiedy się otwierają w dieslu a w benzynie to nie wiem. Lepiej je napraw bo w zimie się nie wypłacisz za paliwo.

  6. witam- czy z przodu jak padly ci czujki to calkowicie wylaczyl ci sie pdc? bo mi nie cykaja czujki ani na tyle ani na przodzie- wiazka tyl od modulu do czujek sprawdzona -0zwarcia

Dodaj komentarz

Zadzwoń!