Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Szkoła Druciarstwa Regenerujemy Stacyjkę Bezinwazyjnie w Bmw Cyk Fuch Wazzup :)Dziś naprawiamy stacyjkę bo od zawsze jest z nią problem 🙂
Miłego oglądania Pozdrowionka 🙂

Gadżety Staśka 😀 https://wazzupek.pl/
Reklama pisz 🙂 wazzup@vip.onet.pl
Fanpage https://www.facebook.com/wazzupek/

Ten film jest dla celów rozrywkowych. Wazzup nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek naprawy lub modyfikacje wykonane przez przeglądającego w wyniku informacji zawartych w tym filmie.

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

34 komentarze do „Szkoła Druciarstwa Regenerujemy Stacyjkę Bezinwazyjnie w Bmw Cyk Fuch Wazzup :)

 1. U mnie jest jakieś dziwny przypadek.

  Od roku po wyłączeniu zapłonu samochód sam włączał nawiew i postojówki. Mam w sterowniku usunięty EWS. Ostatnio zaczął odcinać prąd do pompki paliwa i przestał palić. Prąd puściłem osobno (bezpiecznik 54. ok) i nadal nie palił to znalazłem te 5 bezpieczników DME pod maską i jeden 20A faktycznie był przerwany. Miałem słabszy to założyłem Po wymianie samochód odpalił, ale zaraz go znów przepaliło. Założyłem 20A i samochód chwilę pojeździł.

  Teraz nagle nadal nie ma prądu na przewodzie do pompki paliwa, nie pali bezpiecznika, ucięło wzbudzenie rozrusznika po stacyjce i do tego co może ważne zamek centralny padł i z kluczyka i z przycisku. Samochód idzie zapalić podając plusa na górny czarny przewód do bendiksa w wtyczce co łączy się z przewodem od alternatora. Odpala, ale samochód kuleje 10 sekund i gaśnie. Co to za czary?

 2. majster ściągnij plastik od dołu i wkręć blacho wkręta w stacyjkę wtedy zablokuje się bęben który ma się nie kręcić , tylko nie za głęboko bo może być problem XD sprawdzone stacyjka smiga jak nowa

 3. Majster mam to samo w e38, aktualnie stacyjka się zablokowała na pozycji odoalonego auta i musiałem zadusic je żeby zgasic aktualnie nie idzie ruszyć kluczem w żadną stronę zabieram się za to przed świętami 🙂

 4. Hahahaha piękne napiedalanie kluczykiem. Frustracja wyładowana, brakowało tylko złamanego kluczyka. 😀
  I co z tego ze nawet zadziała raz na czas, czy będą z tego jakieś wnioski? 🙂
  Napierdalaj Pan zara się naprawi!!! 😀

Dodaj komentarz

Zadzwoń!