Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Szkoła Druciarstwa Zimowy Serwis Forda i Bmw część 1 Wazzup :)Dziś zimowy Serwis Forda i Beemy część 1 🙂 Luknijmy co i jak pod machą 😀 Miłego oglądania 🙂

Gadżety Staśka 😀 https://wazzupek.pl/
Reklama pisz 🙂 wazzup@vip.onet.pl
Fanpage https://www.facebook.com/wazzupek/

Ten film jest dla celów rozrywkowych. Wazzup nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek naprawy lub modyfikacje wykonane przez przeglądającego w wyniku informacji zawartych w tym filmie.

Audionautix: Tuba Waddle – na licencji Creative Commons Attribution (https://creativecommons.org/licenses/by/4.0/)
Wykonawca: http://audionautix.com/

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

32 komentarze do „Szkoła Druciarstwa Zimowy Serwis Forda i Bmw część 1 Wazzup :)

  1. Moja baba też smigała kaka przez wiele lat, jedyne co się w nim zepsuło i co majster musiał sam ogarnać bo żaden cieć mechanik nie dał sobie rady to uwalna zespolona cewka zapłonowa. Wypadały losowo zapłony na cylindrach i zaden nie dał rady. Okazała sie peknięta cewka i w środku skorodowała. Silnik 1.3 w wałkiem w bloku nie do zajebania. Moja miała jeszcze podgrzewana przednią szybe AC i pełna elektryka 🙂 niestety zaczęla ostro rdzewieć na progach

Dodaj komentarz

Zadzwoń!