Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Szukamy okazji na IAAI Chicago West! Zobacz z bliska AUTA DO LICYTACJI!

Mobilny Mechanik i Elektryk Warszawa i okolice – Mechanika – Diagnostyka – Elektryka Samochodowa – Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689


Mobilny Mechanik Warszawa
+48 570 933 114

Mobilny Elektryk
+48 512 149 689Czy na małym placu aukcyjnym da się znaleźć wartościowe – z punktu widzenia importu do Polski – samochody? A jeśli tak to z jakimi szkodami? Czy w takich miejscach można trafić tzw. okazje? Grzegorz i Adam szukali odpowiedzi na tak postawione pytanie odwiedzając plac aukcyjny firmy IAAI Chicago North.

To jedna z najmniejszych lokalizacji IAAI w USA, na której zgromadzono w tych dniach nieco ponad tysiąc samochodów. Liczba aut może nie szokuje – bo odwiedzaliśmy i będziemy jeszcze na dużo większych yardach – ale znów dało się znaleźć auta z różnych segmentów, roczników i półki cenowej. Pokażemy Wam te najciekawsze – naszym zdaniem – egzemplarze!

Wśród marek i modeli, które zlustrowaliśmy były m.in. Audi A6 Allroad, A5 Sportback, Q7, Kia Telluride, Chevrolet Camaro, BMW X3, VW Golf R, Forda Mustanga Ecoboost… Posprawdzaliśmy uszkodzenia, płyny eksploatacyjne, prąd i paliwo w aucie. Tam gdzie się dało, odpaliliśmy auto dla sprawdzenia kondycji silnika. Czy coś nas zaskoczyło?

Co najważniejsze – NIEMAL WSZYSTKIE AUTA WCIĄŻ MOŻECIE LICYTOWAĆ bo nie mają one jeszcze wyznaczonej daty aukcji! Takie rzeczy tylko w AutoDiscover! Oczywiście polecamy swoje usługi. Do samochodów zrobiliśmy dodatkową dokumentację zdjęciową, poza to co widzicie w ogłoszeniu IAAI. To pomoże Wam podjąć decyzję zakupową.

Przygotowane fotografie wysłaliśmy do Polski do wglądu dla naszych klientów. Jeśli któreś auto się Wam spodoba, nasz zespół zweryfikuje dla Was historię serwisową czy przebiegu i z naszą rekomendacja – jako naocznych świadków – podejdzie do licytacji gdy auta będą już osiągalne.

Tymczasem dobrego seansu!

#iaa #iaai #autoauctions #inspekcja #oględziny #aukcje #audi #bmw #ford #chevrolet #kia #autanazamowienie #autazusa #autodiscover

————
🚘 Chcesz kupić auto z USA? 🚘
📱 Dzwoń: 509-420-000
💻 Napisz: autazusa@autodiscover.pl
🌐 WWW: https://autodiscover.pl/
📲 INSTAGRAM Autodiscover: https://www.instagram.com/autodiscove
📲 INSTAGRAM Adama: https://www.instagram.com/adam_global
📲 TIKTOK Autodiscover: https://www.tiktok.com/@autodiscoverusa?
🤝 Współpraca: biuro@autodiscover.pl
👍🏻 Subskrybuj kanał: https://goo.gl/2p2ofj
————

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

Mobilny Mechanik i Elektryk Warszawa i okolice – Mechanika – Diagnostyka – Elektryka Samochodowa – Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689


Mobilny Mechanik Warszawa
+48 570 933 114

Mobilny Elektryk
+48 512 149 689

35 komentarzy do „Szukamy okazji na IAAI Chicago West! Zobacz z bliska AUTA DO LICYTACJI!

  1. polski zarobas ściąga takie auto zza oceanu potem szuka tanich części i gdzieś w polsce ktoś kradnie 2-3 audi żeby zadowolić janusza częsciami w okazjonalnej cenie i kółko się zamyka w tym bantustanie

  2. 18:00 a zawieszenie, prekazanie napędu nie dostało skoro koło tak przerysowane?, może zostało przeciągnięte do przodu i wtedy koszty będą trochę inne niż tylko lakierowanie ps. ja poproszę o cenę chargera widebody 6.4 , po ile takie rodzinne autko można teraz kupić 🙂 i ile wyjdzie naprawa . Czy ten temat się zamknie w 200k ze wszystkim ?

  3. Fajne to mi się podoba "koło z tyłu trochę krzywo stoi, może będzie jakiś element do wymiany" … w golfie napędzanym na cztery łapy 🙂 element 🙂 hehehe 🙂 Ale z was śmieszki.

  4. Wcześniej kupowano i sprowadzano szroty z Niemiec, teraz USA.
    Mam wrażenie ,że te wszystkie mustangi praktycznie co jeżdżą po Polsce to są właśnie z takimi historiami.
    No ale czasy idą do przodu i nie można się wiecznie wozić Golfem, można mustangiem.
    Tylko cholera za dużo pali…

Dodaj komentarz

Zadzwoń!