Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Szukamy wolnego hotelu i oglądamy balony w Turcji. Samochodem z Dubaju do Polski.Kolejny odcinek naszych przygód w podróży samochodem z Dubaju do Polski. Tym razem jesteśmy w Turcji.

mail: szalencynaszlaku(at)gmail.com

@Lukaszzdubaju
@STRADALE Classics
@Muzeum Motoryzacji Wena w Oławie
@Adam Kunc – motokuncik ​

Zapraszam na mój Instagram:
https://www.instagram.com/drive_with_matt/

THE SPACE:

WWW: http://the-space.com
INSTAGRAM: – https://www.instagram.com/thespace.dxb/?hl=en
YOUTUBE – https://www.youtube.com/channel/UCdvc79WuuG4-zu49zW14hyw

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

22 komentarze do „Szukamy wolnego hotelu i oglądamy balony w Turcji. Samochodem z Dubaju do Polski.

  1. normalnie komuna, przypomina mi się przekraczanie granicy na początku lat 90 do Grodna po fajki i wycieczkę do Kruszynian i podchodzenie do granicy …… szok

Dodaj komentarz

Zadzwoń!