Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Szybka naprawa po zerwaniu paska rozrządu w 20V AGN [Audi a3 8l]Cześć, dzień dobry witam Cię w opisie filmiku

Dzisiaj zaprezentuje jak dokonałem naprawy, po tym jak zerwał mi się pasek rozrządu …
Może komuś się akurat przyda 😀

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

7 komentarzy do „Szybka naprawa po zerwaniu paska rozrządu w 20V AGN [Audi a3 8l]

  1. Nie każdy poradziłby sobie z taką naprawą. Przy każdej naprawie potrzebne są odpowiednie narzędzia i części. Ja sam jeszcze do niedawna nie miałem odpowiedniego sprzętu. Kupiłem go w sklepie internetowym iparts, gdzie jest w czym wybierać. Co do filmu to myślę, że niejednemu się przyda, ale ja taką naprawę wolałbym zlecić mechanikowi 🙂

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!