Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Szybki serwis: Wymiana świec, filtra powietrza i przewodów zapłonowych w Fiacie Seicento 1.1Nic ciekawego, prace przy Fiacie Seicento 1.1 MPI LPG
Nowe:
– Świece
– Przewody Wysokiego napięcia
– Filtr powietrza
Pacjent przeżył, jest w stanie krytycznym (to normalne dla niego, jest Sejem).

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

6 komentarzy do „Szybki serwis: Wymiana świec, filtra powietrza i przewodów zapłonowych w Fiacie Seicento 1.1

  1. oo mam pytanko własnie z tych 5 śrub u góry 3 kręcą mi sie w miejscu chciałem dokręcić i gwinty był już słaby i przeskoczyło czy jak np nie będzie takiej śruby w otworze to może coś do środka wpaść przez taki otwór ? dokręciłem ile sie da ale kręcą się w miejscu cała pokrywa mocno sie trzyma na pozostałych śrubach czy taką kompletną ubowe kupie duł i góre ? i czy ją wymienić teraz czy na spokojnie jezdzić i wymienić całą obudowe przy okazjii wymiany fitra ? dzięki za porade 🙂 sejek to super auto wystarczy zadbać pozdrawiam 🙂

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!