Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Tadek, puste butelki i wiedźma …#tadek #warsztatpodgórzyńska

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

30 komentarzy do „Tadek, puste butelki i wiedźma …

  1. Pytanie do mechanika, ktoś się orientuje czy po wymianie jednego pompowtrysku trzeba go w jakiś sposób konfigurować czy wystarczy wymienić i będzie chodzić?

  2. Nudy w robocie wiec Słuchowisko sie rozpoczyna, kurde z tym Tadkiem to czasami sie zastanawiam musiała być niezła frajda 🤪 z takim robotnikym to frajda jest i ieszcze jak sie troche wypije to robota idzie lada moment 👍 pozdro kolego od fachu samochodowego

  3. He he też w mojej okolicy pamiętam za dzieciaka jak ojciec, a ja z nim jeździsmy do znajomych mechaników którzy też lubili sobie chlapnąć. Ale w gruncie rzeczy to byli spoko ludzie. Niestety też już nie dotrwali do tych czasów.

  4. Ja to flaszkę chowam w takim dużym Misiu, stara jedzie gdzieś to ja robię domowe przedszkole a Misiek pojemy 6 flaszek wejdzie jak z głową ułożę xD

Dodaj komentarz

Zadzwoń!