Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Tak nie powinno być… – Calibra dla WIDZÓW – Kickster prawi #3Odebrałem auto z warsztatu oraz pierwszy raz je odpaliłem.
Wyniki tego spotkania zobaczycie w filmie.
Przepraszam, że tyle to trwa…
.
Cały PROJEKT CALIBRA DLA WIDZÓW dostępny tutaj – https://bit.ly/2Scme7d
.
Auto jest reanimowane w Auto Serwis Kocińska – https://bit.ly/3iSbNk1
.
.
Sklep z gadżetami – https://kickster.com.pl
.
.
MOJA KSIĄŻKA – https://rcl.ink/Bsn
.
.
Insta – https://instagram.com/___kickster___
.
Fejsik – https://www.facebook.com/kickstertv

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

32 komentarze do „Tak nie powinno być… – Calibra dla WIDZÓW – Kickster prawi #3

  1. Seba współczuję Tobie ale też widzę że moje marzenie moż nie być takie proste jak myślałem. Ty masz starą Calibrę, ja starą Fronterę. Zakładałem, że wystarczy z jakieś 25-30k i ok roku pracy w profesjonalnym warsztacie, żeby mieć wymarzoną bulwarówko/ terenówkę ale szczerze po tym filmiku chyba wolę walnąć marzenia w kąt, dobić Opla i wrócić do forda… Trzymam kciuki bo Calibra kiedyś mi się podobała a jako że nie robisz Cali-ferrari to Tym bardziej ciekawi mnie finish.

  2. Stary daj spokój z tymi papudrokami zabieraj te auto do Micha, bo ekipa w ciula wali i to grubo. A zderzak to oni powinni poprawić, a nie jeszcze tekst nie widać. Buraki i tyle zabieraj te auto stary.

  3. Panie Sebusi nie chce pana może wnerwiać ale takie szybkie pytanie co jest dalej z calibrą bardzo po tym filmie mnie zaciekawiło co się z nią dzieje co i jak z nią

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!