Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Takie tam… SAAB 9-5 wymiana filtra kabinowegoTakie tam…
Jak wymienić filtr kabinowy w samochodzie SAAB 9-5 2007r tzw. paskuda

co do jakości to wszystko przed wrzuceniem na YouTube jest o niebo lepiej…

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

5 komentarzy do „Takie tam… SAAB 9-5 wymiana filtra kabinowego

  1. W moim paskudzie słabo wieje nawiew z kratek – silnik reaguje na poziomy mocy ale tylko hałasuje – na max nawiewie leci jakby był na 1 biegu – jakieś porady? Zatkany kanał wentylacyjny? Jak sie do niego dostać, od góry od strony szyby i wycieraczek ?

  2. Warto jeszcze przedmuchać wężyk odpływu kondensatu, który jest mniej więcej na wysokości siatki bocznej, wystarczy odchylić trochę podłogę. Fajny pomysł z tym kartonem.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!