Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Test pisaków do usuwania rys – czy to działa? | Pojechani #71FB: http://goo.gl/C3e8KB | SUB: https://goo.gl/eWav6I
Kojarzycie tanie pisaki do naprawy karoserii? Ich producenci obiecują, że pomogą wam skutecznie zwalczyć każdą rysę z waszego samochodu. Ale ile w tym prawdy? Czy takie pisaki działają?
Sprawdziliśmy to!

Zamów pisak Fix It Pro: https://goo.gl/d2XfXI

=========

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

GADŻETY Z ALIEXPRESS: https://youtu.be/r4qJOT_jNCY
OSZUKUJEMY ALKOMAT: https://youtu.be/99FtgQKeAc0
TEST JEDZENIA ZE STACJI: https://youtu.be/2ud5oV3BykQ

=========

Subskrybuj: http://pojechani.tv/sub
Facebook: https://www.facebook.com/PojechaniTV
Instagram: https://instagram.com/pojechani/
MotoKiller: http://mklr.pl/user/pojechani

Napisz do nas: kontakt@pojechani.tv

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

20 komentarzy do „Test pisaków do usuwania rys – czy to działa? | Pojechani #71

  1. CZy wiecie cze najpierw trzeba zaczekać po nacisnieciu końcówki aż składnik zacznie wyplywac przecież tu żadnego płynu nie widać ——————- głąby jestescie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  2. Nie ma rady na tak głębokie rysy. Lepiej rozmieszczenie bezbarwny lakier akrylowy z utwardzaczem i większą ilością rozcieńczalnika. Nakładać patyczkiem do uszu. Trwalszy efekt i dobry na srebrne lakiery

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!