Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Test samochodowego oczyszczacza powietrza! #101_GadżetówOglądaj “101 gadżetów motoryzacyjnych” w niedziele o 12:30 na TVN Turbo oraz Player.pl: https://player.pl/playerplus/programy-online/101-gadzetow-motoryzacyjnych-odcinki,24777/odcinek-2,S01E02,168474
Subskrybuj kanał TVN Turbo: https://www.youtube.com/channel/UCfsSoUSQzUimrjKhAKmshDQ?sub_confirmation=1
W podróży samochodem przydają się różnorodne akcesoria, które mogą nie tylko umilić czy ułatwić jazdę, ale niejednokrotnie uratować nas z opresji.
Dzięki nam dowiecie się jak poszerzyć funkcjonalność samochodu, ale także zadbać o bezpieczeństwo i wygodę. Przewodnikiem po świecie akcesoriów motoryzacyjnych będzie Grzegorz Duda – zaprezentuje, zamontuje i przetestuje wszystkie najnowsze gadżety związane ze światem motoryzacji. Swoim fachowym okiem oceni ich przydatność i bezpieczeństwo dla użytkownika.
W tym programie zobaczycie wszystko co jest legalne, może znaleźć się w waszym samochodzie i poprawi jego bezpieczeństwo, komfort oraz styl. Prowadzący przetestuje rynkowe hity – od kredek korekcyjnych z telezakupów po koce gaśnicze, które mogą być jedynym ratunkiem podczas pożaru naszego samochodu. Dzięki Grześkowi będziecie wiedzieli w co warto zainwestować, a co jest jedynie stratą pieniędzy.

#tvn #tvnturbo #101gadżetów

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

44 komentarze do „Test samochodowego oczyszczacza powietrza! #101_Gadżetów

 1. Różnice trzeba by sprawdzić specjalnym miernikiem np.Webber który mierzy Lotne związki organiczne i Formaldehydy a także pm2.5 oraz pm10 i wtedy wynik byłby wiarygodny a nie jakaś ciecz " lakmusowa"

 2. Zwykłe oszustwo . Coś co nie jest wpięte w układ nawiewu nie ma szans czegokolwiek oczyścić ,stojąc z boku . Gdzie są atesty i potwierdzenia z badań ??? Ten badziew sam coś rozpyla ,dlatego tester obok z tym reaguje . Nie ma innego wytłumaczenia .

 3. spoko bajer, ja nie mam oczyszczacza samochodowego nawet nie pomyślałem o tym że jest mi potrzebny ale mam za to oczyszczacz stadler form w domu i tutaj super sprawa, powietrze czyste rewelacyjnie.

 4. Wow, jakbym oglądał jakieś telezakupy z magicznym produktem który działa nie wiadomo jak i wbrew prawom fizyki xD
  W czasie jazdy w aucie znajduje się powietrze które zostało do wnętrza dostarczone przez nawiewy. Jakiś pseudo filtr leżący sobie w uchwycie na napoje nie ma nic do jakości powietrza przy działającym nadmuchu. xD Ja nie mogę.

  Już wiem! Ten film to test na inteligencję! xDDD

 5. Kiedyś przedstawiciele chodzili po domach i robili test wody, okazywało się że w kranach leciały ścieki ale po ich cudownym filtrze leciała krystaliczna woda, okazało się że szybko podgrzana woda wytrąca minerały i woda robi się brudna 🙂

 6. Pamiętać trzeba, że filtr kabinowy również oczyszcza powietrze że smogu. Tak więc w czasie jazdy i tak powietrze w aucie jest czystsze niż na zewnątrz. Były testy z czujnikami pm 10 i pm 2.5.
  Czyli nie wiadomo czy ten gadżet działa czy nie po przejechaniu tych paru minut.

 7. No tak, tylko pomiar zależny jest od lokalizacji samochodu, w dużym natężeniu ruchu drogowego i w miastach gdzie zanieczyszczenie jest większe wyjdzie całkiem co innego, tak naprawde samochód nie jest szczelny, to coś w stylu zapachu samochodowego z wkładem węglowym, moim zdaniem to ściema

 8. Dobrze że pan Adam dodał w dobrej kolejności te odczynniki do sprawdzenia jakości powietrza.
  Bo w przeciwnym razie by wyszło że powietrze jest gorsze po odświeżaniu;)

 9. Zbyt piękne żeby działało, zbyt tanie żeby nie zaryzykować… jak rzetelnie sprawdzić jakoś powietrza bez laboratorium… zaufać Dudusiowi na słowo?

 10. Ten oczyszczacz to nic innego aniżeli dwutlenek chloru – faktycznie wykorzystywany do odkażania.
  Niemniej skuteczność takiego rozwiązania – czyli pojemnika z substancją poddaną reakcji poprzez niewymuszony przepływ powietrza – jest mocno dyskusyjna.
  Te testy dołączone do zestawu nie mogą służyć do prawidłowej oceny jakości powietrza we wnętrzu samochodu.
  Większą pewność otrzymamy poprzez regularną wymianę filtra powietrza, czyszczenie układów wentylacyjnych oraz ozonowanie.

 11. Najlepiej to wymieniać filtry kabinowe, dbać o klimę i czyścić środek a żadnego grzyba w aucie nie będzie. No chyba że dziadek wam wejdzie do auta

 12. Grzesiu rodaku! To jest tak wiarygodne jak plastry aikido, które przylepia się na stopy i które miały wyciągać zanieczyszczenia z organizmu. Gwaratuje ci że włożysz to do nowego auta i kolorek będzie też niebieski bo trza to komuś sprzedać.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!