Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Test ściereczek do renowacji reflektorów! #101_GadżetówOglądaj “101 gadżetów motoryzacyjnych” w niedziele o godz. 11:45 w TVN Turbo oraz Player.pl: https://player.pl/playerplus/programy-online/101-gadzetow-motoryzacyjnych-odcinki,24777/odcinek-8,S04E08,217405 Subskrybuj kanał TVN Turbo: https://www.youtube.com/channel/UCfsSoUSQzUimrjKhAKmshDQ?sub_confirmation=1
W podróży samochodem przydają się różnorodne akcesoria, które mogą nie tylko umilić czy ułatwić jazdę, ale niejednokrotnie uratować nas z opresji.

#tvn #tvnturbo #101gadżetów

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

40 komentarzy do „Test ściereczek do renowacji reflektorów! #101_Gadżetów

  1. Szczerze, nie wierzyłem że to zadziała. Naprawdę fajny sposób. Może się kiedyś skuszę.
    Na razie wystarcza mi zestaw wkrętarka + pasta polerska z filcem. Na 1 lampę schodzi 1-2 minuty, potem zmycie pasty i wypolerowanie klosza suchą szmatką. Pomijając wkrętarkę koszt zakupu podobny, ale ten sam filc wytrzymał już 3 polerki 🙂 Papierem ściernym to nie robota – styrałem się, a klosze miały mikro ryski

  2. Wypadałoby używać do chemii rękawiczek ochronnych, ponieważ każda chemia czyszcząca zawiera siarczany które wnikając w skórę mogą powodować ciężkie powikłania.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!