Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Test uniwersalnego noktowizora samochodowego! #101_GadżetówOglądaj “101 gadżetów motoryzacyjnych” w niedziele o 12:30 w TVN Turbo oraz Player.pl: https://player.pl/playerplus/programy-online/101-gadzetow-motoryzacyjnych-odcinki,24777/odcinek-5,S01E05,171549
Subskrybuj kanał TVN Turbo: https://www.youtube.com/channel/UCfsSoUSQzUimrjKhAKmshDQ?sub_confirmation=1
Grzegorz Duda pokaże jak uporać się z problemem plastikowych ramek do tablic rejestracyjnych niewyglądających dobrze, gdy są zamontowane na klasykach – przetestuje prosty patent mocowań zwany “niewidzialnymi ramkami”.
Pokażemy też, jak holować się na sztywnym holu, porównamy preparaty do odnawiania plastików z różnych półek cenowych, zaprezentujemy uniwersalny cup holder, świecące nakładki na wentyle oraz uniwersalny system noktowizyjny.

#tvnturbo #101gadżetów #motoryzacja

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

24 komentarze do „Test uniwersalnego noktowizora samochodowego! #101_Gadżetów

 1. Wydaje mi się, że fabryczny system dobrze doświetlał dlatego na tym uniwersalnym było cokolwiek widać. Gdyby wyłączyć światła i fabryczny system to raczej uniwersalny gadżet niewiele by pokazał.

 2. dzieńdoberek

  moge wyprodukował taki system
  NIGHT Vision STEREO

  z podświetlaniem na przedniej szybie.
  wyjście 2@ HDMI 4K (4Kx2K) pixli

  stereo to model dwuch camer, paralax z rozpoznaniem odległości zbliżenia,

  system posiada wbudowany system trakcji
  wiec rozpoznaje tablice i obiekty na drodze.
  oraz zapamietanie twarzy

  to system orginalnej trakcji posiada
  8/16/48Mp 200lklatek/sek

  moduł na stereo vision £500
  kamery wg. jakości
  max 6kamer.

  system LINUX możliwość anDROID
  komp. pokładu night MAP
  system Qwadro AudioVideoBrdge
  dodatkowy Display do KINA 3D
  sterowanie Joystic 360BOX

  możliwośc głebi termo wizji. kolor podziałka temp.

 3. To jest system noktowizyjny, system termowizyjny polega na wychwytywaniu promieniowania cieplnego, noktowizja w uproszczeniu działa na podstawie diod IR które generują promieniowanie podczerwone które działa jak swego rodzaju latarka widoczna tylko dla kamery

 4. Owe auto ma nie noktowizję a termowizję skonfigurowaną na widzenie czarnobiałe 😛 too chyba jest różnica 🙂 no i fabryczny pewnie wskazuje zwierzęta i pieszych

 5. Można kupić małą kolorową kamerę termowizyjną w bardzo dobrej rozdzielczości 384X288 px za ok 3 tyś z kilkoma paletami barwnymi w tym funkcja cz-b. Podłączaną przez USB do smartfona. Oczywiście kamera musi być na zewnątrz. Montaż samodzielny ale to nie problem. Osobiście zamierzam właśnie tak zrobić. To najtańsze rozwiązanie.

 6. 6500 k za życie ludzkie to śmieszna cena, adwokat i sprawy sądowe kosztowały by więcej. Nie mówiąc już o odpowiedzialności za uszkodzenie zdrowia i mienia pieszych.

 7. Tak jak coś to kamera termo. 10k i podłączenie do infotejment w aucie jaki masz moze z extra 1000 koszt 11k i czemu nie ma tego w Autach dla poprawy bezpieczeństwa….. Bo ludzie się tego nie dopytują będzie popyt i będziecie atakować zaraz takie oferty będą u producentów. Siadać i pisać do firm samochodowych o takie opcje albo i same salony samochodowe. Może jak powstanie presja i podaże się że jest popyt to zaczną być ciekawe oferty na rynku i cena spadnie takiego zestawu

 8. Mam ale nie patrze na pulpit tylko na drogę póki mam dobre oczy. Żaden system nie gwarantuje bezpieczeństwa. Jechać przepisowo i się skupić a nie pie….ć przez telefon i 40 lat bez najmniejszej kolizji

Dodaj komentarz

Zadzwoń!