Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

TŁOK KONTRA TEMPERATURA, CO SIĘ DZIEJE W TWOIM WNĘTRZU, SILNIKU?Siemandero
Dzisiaj taki mały teścik, może coś ciekawego zobaczycie. Jeśli chodzi o temperaturę denka tłoka, szukałem i grzebałem w necie dane są bardzo rozbieżne, w filmiku powiedziałem 200 stopni Celsjusza, ale nie bierzcie tego za wyznacznik, wszystko zależy od typu silnika, obciążenia i innych warunków paliwa itp. itd.
Pozdro

Meble warsztatowe których używam.
http://www.fastservice.pl

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

29 komentarzy do „TŁOK KONTRA TEMPERATURA, CO SIĘ DZIEJE W TWOIM WNĘTRZU, SILNIKU?

 1. Podobnie miałem w Clio 3 1.6 jak olej poszedł do chłodnicy 😀 Zgasł mi na skrzyżowaniu i nie miał siły odpalić ( tak spuchł), odczekałem 5-10min i odpalił; ciężko, ale dojechałem jeszcze 8km do domu, potem 5 do mechanika – tu już zaczął klepać xD z silnika zlano mniej jak 1l oleju xD Jeżdżę nim dalej od 1,5roku i nie pobiera oleju – tylko trochę klepie na zimnym XD
  Miarka- końcówka od oleju była urwana i zablokowana więc nie było jak oleju sprawdzić 😉

 2. Miałem podobną sytuację z oplowskim 2.0 16v w kadecie gsi. Żona pojechała na zakupy do odległego o 15 km miasta. Nagle telefon:
  -auto mi stanęło
  -jak to stanęło?
  – no para spod maski i nie jedzie…
  Z duszą na ramieniu dojechałem na miejsce po jakichś 20 minutach otwieram maskę a tam strzelony wąż od termostatu do chłodnicy a silnik dalej pstryka od temperatury. myślę sobie: to już koniec.
  No nic, wykombinowałem kawałek węża na pobliskim szrocie, zalałem wodą i jazda, aby choć do domu się dokulać, a potem się zobaczy.
  Auto chodziło u mnie jeszcze jakieś dwa lata bez żadnych problemów (termostat tylko wymieniłem).

 3. W meteorologii jest napisane żeby pomiar był dokładny urządzenie pomiarowe oraz mierzony element powinny mieć ta sama temperaturę,jednakże doświadczenie o pomiarach dość ciekawe i pouczające

 4. Profesorze. X20XEV całą zimę upalał z niesprawna pompą wody. Zero chłodzenia, godzinami odcina, dolewałem tylko zimnej wody do gorącego silnika i dalej ogień. Po miesiącach jazdy i wymianie pompy wody wydmuchał uszczelkę pod głowicą. Dzisiaj uszczelka zrobiona a Opel dalej upala jak żaden inny 😀 Niewiarygodne 😉

 5. Wszystko git ale mikrometrem nie potrafisz się posługiwać wykonując pomiary skręcasz go do momentu aż usłyszysz grzechotkę tak to są felerne pomiary

Dodaj komentarz

Zadzwoń!