Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Toyota Auris 1 – test auta używanegoToyota Auris 1 – test auta używanego

Link do drugiego filmu o Aurisie 1 – https://youtu.be/uVg_WBB8Gfc

Mój Facebook: https://www.facebook.com/Autovloger
Mój Instagram: https://www.instagram.com/autovlogerr/
Mój TikTok: https://www.tiktok.com/@autovloger

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

9 komentarzy do „Toyota Auris 1 – test auta używanego

  1. audio w toyocie słabe? w standardowych wersjach, nie mówimy tu o jakichś mega wypasach z bose czy coś, to akurat toyota w tej klasie aut jest w czołówce, żeby była jasność, mówimy tu teraz o samej jakości dźwięku, nie o jego obsłudze

  2. W modelach hybrydowych nie ma klasycznej skrzyni CVT tylko E-CVT, czyli bezstopniowa przekładnia planetarna. Jeśli chodzi o tryby jazdy to poza 3 trybami dostępnymi po naciśnięciu przycisków jest jeszcze tryb normalny (dostępny jako domyślny, gdy nie wciśniemy żadnego z konsoli. P. S. Jak dla mnie najbardziej optymalny). Fajny film poza tym 🙂

  3. Czy podane wymiary bagażnika to wymiary po złożeniu tylnej kanapy?
    Auto przy przejeżdżaniu przez spowalniacze wydaje dźwięki jak byś kogoś potrącił. 🙂
    Czy w początkowej scenie w tle widać PKP Narodowy?

Dodaj komentarz

Zadzwoń!