Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Toyota Auris HSD – awaria, usterka, defekt – fruwająca osłona podwozia na tyle samochoduPrzedstawiam Wam sytuację po poluzowaniu się elementów mocowania dolnej osłony z tyłu samochodu i opcje zaproponowane w serwisie.

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

4 komentarze do „Toyota Auris HSD – awaria, usterka, defekt – fruwająca osłona podwozia na tyle samochodu

  1. Ostatnio rodzicom w suzuki aso nie dokręciło śrub osłony i na trasie przy 100km/h zaczęło walić o podłogę. Aso dostało ochrzan, szczęśliwie nic się nie stało nikomu….co gorsze nie dokręcili za bardzo też szpilek od kół….tu już dostali poważny ochrzan i akurat była ankieta zadowolenia klienta 😉

  2. Konkretnie i rzeczowo.Również uważam, że taka sytuacja nie powinna mieć miejsca, powinno być to tak zaprojektowane aby absolutnie nie było nawet najmniejszego ryzyka, że osłona, w jakiś magiczny sposób odczepi się od podwozia czy to w wyniku pędu powietrza przy większej prędkości, strumieni wody itp, itd…No, no, no..Toyota slynie raczej z bezawaryjności, a tu taka draka.Mam nadzieję, że wyszli z twarzą i rozwiazali sprawę jak i również uwzględnili Panu bezpłatną wymianę tej osłony.Ponadto z serwisami ASO jest różnie w Polsce,…W Japonii, zostawienie klienta z takim przypadkiem jest niedopuszczalne i jestem pewien, że sprawa była by rozwiązana błyskawicznie, jeszcze z ukłonem i przeprosinami, tym bardziej, że to nie bagatela…Niestety tu jest Polska i globalna polityka firmy nie zawsze jest należycie na stosowana i respektowana.Trzeba wystosować odpowiednie pismo do odpowiedniej jednostki/osoby reprezentującej TOYOTĘ w razie W…

  3. Nieźle Patryk dobrze ze się to badziewie nie oderwalo i komuś na szybę lub pod koła nie poszła bo wtedy…. No właśnie…, swoją drogą tak naprawdę użytkownicy nowych modeli aut to tak naprawdę testerzy oblatywacze tychże sprzętów i doświadczenie dla ASO a to jak podejda do tematu to zależy od samopoczucia operatora…. Serwisu. Moim skromnym zdaniem, to to badziewie plastikowe niby czemu ma służyć??!łapie kurz błoto kisi się podwozie zamiast oddychać i szybko korozją wchodzi i robi swoje… Rozumiem osłony Alu termiczne czy coś ale to ..?? Kolejny wymysł Toyoty, sprawa prosta Patryk nakrętki się popuscily odkrecily się i tyle w temacie, powinni przyjąć na klatę a nie wydziwiac że…Kamień kolejny absurd.

  4. Miałem to samo w corolli. Zresztą na tej samej autostradzie, tuż przed bramkami w Rusocinie gdy zwalniałem usłyszałem przerażające klekotanie z szuraniem i zgrzytem, byłem pewien że urwał się tłumik. Okazało się że to osłona. Usunąłem ją, auto szybko sprzedałem, nie chciało mnie się użerać z dealerem toyoty. Widać błąd powielają w wielu modelach, od wielu lat.

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!