Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Toyota Avensis – typowe błędy podczas kupna żarówkiFilmik pokazujący jak zachowuje się reflektor xenonowy od Toyoty Avensis gdy przy zakupie nowej żarówki pomylimy się z jej typem.

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

11 komentarzy do „Toyota Avensis – typowe błędy podczas kupna żarówki

  1. Niestety w miejsce D2S nie da rady zamontować D4S.
    Po pierwsze jest inne gniazdo żarówki, po drugie nawet po podłączeniu żarówki, po ok. 30 sekundach i tak zgaśnie ponieważ są inne napięcie podczas stabilizacji przetwornicy.

  2. Jeżeli chodzi o przebieg przy którym powinno myśleć o wymianie to ok. 100 – 120 tyś km. Trudno jest oszacować żywotność żarówki ponieważ przebieg, przebiegowi nie równy, zależy czy samochód jeździ na trasach, czy po mieście. Najwięcej żarówka xenonowa się zużywa podczas jej odpalania.

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!