Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Toyota Aygo 2006 – Taniej niż AUTOBUSEM! [TEST]Toyota Aygo, czy naprawdę taniej niż komunikacją miejską? Moim zdaniem tak, a udowodnie wam w tym odcinku.

Na kanale zobaczycie nową wizję motoryzacji – dlaczego nową? Bo na YouTubie jeszcze nie było osoby w moim wieku która poważnie wypowiadała się na temat dzisiejszej motoryzacji. Do kolejnego testu zdecydowałem się zabrać auto które jest chyba pozytywnym wyjściem z dzisiejszych, trudnych finansowo czasów. Toyota Aygo jest naprawdę ekstremalnie prosta w konstrukcji, oraz mega przystępna dla kierowcy co mimo 17 lat na rynku czyni ją nie tylko bardzo lubianym modelem, ale też bardzo obleganym. Już Aygo z najpopularniejszą litrową benzynką jest bardzo ekonomiczne, więc pomyślcie co jeśli mamy tutaj malutkiego diesla. Więcej nie zdradzam, zobaczcie czym jeszcze Aygo was zaskoczy…

Dane Techniczne :
Toyota Aygo
Rok Produkcji – 2006
Silnik – 1.4 D4D (HDi)
Moc – 54 km
Moment Obrotowy – 130 nm
Długość – 3 metry 41 centymetrów

Film dot. najnowszej generacji “Aygo”:
https://www.youtube.com/watch?v=wJAJsOClMkI

Przypominam że oprócz tej tymczasowej serii, nadal na kanale pojawiają się odcinki z serii:
– Tydzień na Maksa (co tydzień w środę o 20.)
– Daj się wygadać (co 2 tygodnie w niedzielę o 10.)

Dziękuje za uwagę , zapraszam na kolejne testy oraz zachęcam do wejścia na mojego Instagrama :
https://www.instagram.com/_huragannn/
Na Instagramie będą pojawiać się spoilery z nagrań..

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!