Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Toyota RAV4 – Doświadczenie procentuje | Test OTOMOTO TVW tym odcinku testujemy IV generację kultowego suva – Toyoty RAV4. Samochód, który zyskał popularność od samego początku produkcji. Jaki jest powód sukcesu tego modelu? Na co warto zwrócić uwagę przy zakupie z rynku wtórnego? Czy wersja hybrydowa dorównuje spalinowej? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w najnowszym filmie OTOMOTO TV. Zapraszamy do oglądania!!

W odcinku Toyota RAV4 z 2016 roku z silnikiem hybryfowym i mocy 155KM.

00:00 Wstęp
00:45 Wygląd zewnętrzny i lata produkcji
01:36 Wnętrze i wyposażenie
06:29 Bagażnik
07:41 Wrażenia z jazdy
08:57 Przyspieszenie i test elastyczności
09:48 Test wygłuszenia wnętrza
09:59 Bezpieczeństwo
10:27 Test spalania
10:40 Ceny
10:58 Gama modeli i silników
14:40 Awaryjność i serwisowanie
15:21 Podsumowanie testu

🚘 Znajdź Toyotę RAV4 na OTOMOTO: http://bit.ly/118_otomoto_Toyota_Rav4

ZNAJDŹ NAS W INTERNECIE:
🔸 Strona WWW: http://bit.ly/118_otomoto
🔹 Dołącz do naszej grupy na FB: https://bit.ly/Funkiel_Grupa
🔸 Instagram: http://bit.ly/instagram_otomoto
🔹 Facebook: http://bit.ly/facebook_otomoto

O KANALE:
Na naszym kanale znajdziecie recenzje aut używanych i nowych. Filmy publikujemy co najmniej raz w tygodniu – zatem nie zapomnijcie zasubskrybować kanału, aby nie przegapić kolejnych filmów!

✔️ Subskrybuj kanał: http://bit.ly/subskrybuj_otomoto

✔️ Na OTOMOTO teraz także sprzedasz i kupisz CZĘŚCI: http://bit.ly/118_czesci

✔️ Współpraca oraz zgłoszenie auta do testów: youtube@otomoto.pl

#ToyotaRAV4 #test #otomoto

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

42 komentarze do „Toyota RAV4 – Doświadczenie procentuje | Test OTOMOTO TV

  1. Gratuluję naprawdę udanego i ciekawego testu Toyoty RAV IV. Fajnie się ogląda ten materiał, dużo ciekawych i cennych informacji. Cenne dla mniej jest to, że mówisz o wielu silnikach oferowanych przez Toyotę i odrazu podajesz ich główne problemy eksploatacyjne. Test naprawdę taki jakiego oczekuję. Gratulacje i dziękuję za super przygotowany materiał. Włączam subskrypcję i łapka w górę na plus za ten materiał..

  2. Skąd ta mania u recenzentów aut dot.miekkich/twardych plastików? Przecież F126p miał miękkie wykończenie deski rozdzielczej i drzwi i co to dawało? Czy każdy twardy plastik jest z góry skazany na krytykę i z pewnością porysuje się? To już zakrawa na jakiś obłęd z tymi plastikami.

  3. To jest w. Sumie ciekawa sprawa miejsce na gaśnice. Czy szybko będzie dostępna taka schowana pod bagażnikiem? Średnio. A czasami ta mała 1 kg gdy zbierze się kilka osób daje jakiś pomocny efekt.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!