Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Toyota Yaris 2009 1.3 benzyna, 101 tys. km z Francji – Sprawdzenie Auta Przed KupnemNikomu nie byłoby niestety zabawnie przejechać się przez połowę Polski i na miejscu dowiedzieć się o tym co stwierdził Ekspert Tomek w dzisiejszym odcinku.
Z drugiej strony lepiej się dowiedzieć przed zakupem. A jak poradziłaby sobie z takim problemem kobieta bez pomocy fachowca? Niestety z doświadczenia wiemy, że sprzedawcy okłamują kobiety bardziej perfidnie niż mężczyzn :/ i za to będą się “smażyć w piekle”.

W serii Okiem Eksperta pokażemy Wam z jakimi przypadkami spotykają się codziennie nasi Eksperci podczas sprawdzania samochodów przed kupnem dla naszych Klientów w całej Polsce.

Ekspert Tomek z Rzeszowa ma dziś do sprawdzenia Toyotę Yaris. Chcecie zobaczyć jak wypadła? Zapraszamy!

Więcej o usłudze znajdziecie tutaj:
https://www.motocontroler.com/
https://www.facebook.com/motocontroler/

Telefon: 12 31 30 200
Email: kontakt@motocontroler.com

Motocontroler to 250 ekspertów w 16 województwach.
My sprawdzimy auto, które chcesz kupić, a Ty dostaniesz raport “kupować, czy nie kupować”

Zobacz jak sprawdzamy samochody:
https://www.youtube.com/watch?v=jd308Z8dG5o

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

5 komentarzy do „Toyota Yaris 2009 1.3 benzyna, 101 tys. km z Francji – Sprawdzenie Auta Przed Kupnem

Dodaj komentarz

Zadzwoń!