Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Trzy elektryki na trasie Warszawa-Kraków. Jeden prawie nie dojechał

Mobilny Mechanik i Elektryk Warszawa i okolice – Mechanika – Diagnostyka – Elektryka Samochodowa – Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689


Mobilny Mechanik Warszawa
+48 570 933 114

Mobilny Elektryk
+48 512 149 689Volkswagen ID.3, Nissan Leaf i Kia e-Niro, to samochody elektryczne, które dysponują deklarowanym przed producentów zasięgiem powyżej 300 km. Ale czy rzeczywiście są w stanie tyle przejechać? Zabraliśmy te samochody w trasę z Warszawy do Krakowa. Możecie się zdziwić, jaki był finał.

Chcesz wiedzieć więcej?
– Nasz kanał (subskrypcja): http://www.youtube.com/user/autocentrumkropkapl?sub_confirmation=1
– Nasza strona: http://www.autocentrum.pl/
– Facebook: http://www.facebook.com/AutoCentrumPL
– Instagram: https://www.instagram.com/autocentrum.pl/

Przydatne linki:
https://www.AutoCentrum.pl/filmy/
https://www.autocentrum.pl/nasze-pomiary/
https://www.autocentrum.pl/dane-techniczne/
https://www.autocentrum.pl/auta/
https://www.autocentrum.pl/dziennik-kosztow/
https://www.autocentrum.pl/oceny/
https://www.autocentrum.pl/testy-opinie/
https://www.autocentrum.pl/usterki/
https://www.autocentrum.pl/spalanie/
https://www.autocentrum.pl/vin/
https://www.autocentrum.pl/dopasuj-auto/krok-1/ (nowa wyszukiwarka samochodów nowych)

#AutoCentrum #Volkswagen #id.3 #Nissan #Leaf #Kia #e-niro #testelektrykow #testsamochodow #porownianie

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

Mobilny Mechanik i Elektryk Warszawa i okolice – Mechanika – Diagnostyka – Elektryka Samochodowa – Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689


Mobilny Mechanik Warszawa
+48 570 933 114

Mobilny Elektryk
+48 512 149 689

28 komentarzy do „Trzy elektryki na trasie Warszawa-Kraków. Jeden prawie nie dojechał

  1. Dopóki nie będzie zasięgu powyżej 600 km na jednym ładowaniu przy cenie poniżej 40 000 PLN za pojazd, elektryki pozostaną jednym wielkim nieporozumieniem. Ja mam 640 km zasięgu na jednym tankowaniu, które trwa 20 sekund, a wóz kosztował 35 500 – jako nowy. Jak elektryki będą mieć porównywalne parametry cenowo-użytkowe, to możemy pogadać…

  2. Nie prędko Elektryczne zastąpi TDI na trasach, a stolica- Zakopane .. jak na tej trasie która w budowie itp… to może max dwie 3 ładowarki są. Aby doładować trzeba wjechać do Radomia,Kielc bądź Krakowa…. (Zbaczamy z trasy szukanie ładowarek po miastach…. Strata czasu po niekąd.) Więc w tym momencie i najbliższych kilka lat TDI będą lepsze… Ale kto wie może i zrobią z zasięgiem…do 600km. Tylko czy aby to napewno jest ekologia….(nie był bym aż tak pewien) czas zweryfikuję… Na ten moment każdy TDI wygrywa na trasie dodajmy klimę obciążenie auta i pogodę.. zdecydowanie TDI wygrywa. Co innego w mieście… chociaż tu też różnie być,( mamy jeszcze benzyna z gazem) co też jest sensownym wyborem.

  3. Reklamujecie coś co się nie sprawdzi w trasie , jechaliście bez włączonej klimatyzacji która w gorące dni pożre użytkownikowi ca. 100 km zasięgu 😂😂 . Jazda w nocy , w deszczu z włączonymi wycieraczkami , z włączonymi światłami przeciwmgielnymi , z włączonym ogrzewaniem , dzieci z podpiętymi tabletami etc . To kolejne 100 km 😂😂 a więc jazda nad może z Krakowa do Gdańska będzie trwała 2 dni zakładając , że będziecie jechać autostrada 80 km /h za tirami 😂 żeby osłonić się od wiatru z przodu bo znowu stracicie kolejne 50 km 😂😂 aha , no i bez rodziny i bagażu 😂😂 . Do tego e sezonie są kolejki do ładowarek , załadowanie trwa do 1, 5 godziny a co jeżeli będzie kolejka ? np 3 ładowarki i 6 aut ? 😂😂 no najlepsze cena 1KW to ca. 2,50 zł . Cena przejazdu będzie droższa niż cena przejazdu dieslem kombi który zużywa średnio 6 litr tzw ropy , do którego. Można zapakować 4 osoby z dużym bagażem i przejechać z Kraków do Gdańska z przerwami w ca . 7 godzin używając klimatyzacji 😂wszystkiego co jest możliwe na pokładzie tego samochodu . Już widzę te stojące elektryki w korku na bramkach w Toruniu latem w 30 stopniowym upale 😂😂 a zimą w czapkach uszankach i futrach które powinny być w pakiecie sprzedażowym 😂😂 w aucie za blisko 200 tys zł i więcej . Nie mówicie łudzimy prawdy a wręcz oklamujqecie ich bo wam za to płacą .

  4. Z ciekawości zapytam. Jak to wygląda z trzymaniem urządzenia do komunikacji w ręce podczas testu?. Możliwy jest mandat czy kiedy wykonujecie testy policjant inaczej na to patrzy. Pytam z czystej ludzkiej ciekawości ;). Pozdrawiam

  5. To jest wiara, wybrać vw jak nawet nie wszystko w nim działa. Czyli nie pobiera energii. Sumując redaktorek faworyzując to padło volkswagenowskie, stawiając go na pierwszym miejscu wszędzie, wjechał jako zwycięzca na parking jednoznacznie faworyzując wybrakowany towar. Gratuluje wypatrzenia.

  6. Producenci aut elektrycznych na prąd z węgla muszą się bardzo starać i lobbować aby ktokolwiek potrzebował ich produktów. Tak samo jest z fotowoltanika, soja i produkcja papieru (na torby, rurki i patyczki), która spadła po popularyzacji gazet elektronicznych, które wyparły papierowe.

  7. Kia e- niro Kiepskie auto jeśli można tak to nazwać czemu nikt nie pisze o głupich rozwiązaniach w tym czymś 🤔 sam jestem posiadaczem tego auta i szczerze nie jestem zadowolony może w lato to spoko ale wole rower🤭 to nie auto na długie podróże bo samo lądowanie baterii to ponad godzina na szybkiej ładowarce nie ma tu czym się podniecać! Czemu mam wydłużać sobie podróż! Jak nie słucham muzyki w radiu to wymuszane są dźwięki natury po jakiego grzyba! nie wiem… a na dodatek nie da rady tego wyłączyć bo jak zatrzymamy odtwarzanie tego dźwięku on ponownie się odpali po tym jak ktoś do nas zadzwoni gdy planujemy nasza podróż tą piorunująca fórą to nie zawsze znajdziemy stacje ładującą bo okazuje się ze ktoś albo ja ukradł albo jeszcze nie powstała bo nawigacja ja widzi a ja nie moja 215 km przejażdżka skończyła się 5 godzinną wyprawą do domu bo ładowarki i to jeszcze tej szybkiej szukałem godzinę nie no super auto nie ma co 🧐

Dodaj komentarz

Zadzwoń!