Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Tuleje wahacza i zawieszenia jak diagnozować i wymieniać Vlog #32Jak diagnozować uszkodzenie tulei wahacza, tulei wózka. Jak wymieniać poprawnie tuleje, na te pytania otrzymacie odpowiedz w tym odcinku.

Kontakt do nas w sprawie części na testy info@milosnicy4kolek.pl

i pokażcie zainteresowanie projektem link do fb TAZU
https://www.facebook.com/Tazu-Parts-441461022716614/?fref=ts
Duże i szczere dzięki za pomoc dla Moto Cilera link poniżej więc zalakujcie
https://www.facebook.com/MotoCiler/?fref=ts

——————————————————————————————-
WARSZTATY M4K GARAGE sprawdźcie co u nich:
https://www.m4kgarage.pl/
——————————————————————————————-
CHCESZ OTWORZYĆ Z NAMI WARSZTAT M4K GARAGE?
NAPISZ tutaj: franczyza@m4k.pl
—————————————————–
🛠M4K GARAGE – profil główny całej sieci
https://www.facebook.com/m4kwarsztat
https://www.instagram.com/m4kgarage/
🛠M4K GARAGE SZCZECIN – w przygotowaniu
https://www.facebook.com/m4kszczecin
https://www.instagram.com/m4kgarageszczecin/
🛠M4K GARAGE KIELCE
https://www.facebook.com/m4kkielce
https://www.instagram.com/m4kgaragekielce/
🛠 M4K GARAGE WROCŁAW
https://www.facebook.com/M4KGarageWroclaw
https://www.instagram.com/m4kgaragewroclaw/
🛠 M4K GARAGE KOŚCIERZYNA
https://www.facebook.com/m4kkoscierzyna
https://www.instagram.com/m4kgaragekoscierzyna/
🛠 M4K GARAGE SZEMUD
https://www.facebook.com/m4kszemud
https://www.instagram.com/m4kgarageszemud/

WSPÓŁPRACA
wspolpraca@m4k.pl
KONTAKT dla widzów
info@m4k.pl

INSTAGRAM WBIJAJCIE
———————————————————————————–
https://www.instagram.com/milosnicy4kolek/
————————————————————————————
Wbijajcie na naszego FB
———————————————————————————–
https://www.facebook.com/milosnicy4kolek/
———————————————————————————–

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

22 komentarze do „Tuleje wahacza i zawieszenia jak diagnozować i wymieniać Vlog #32

  1. A właśnie że zaszkodzi (21,09) do kontaktu z gumą zawsze używamy smaru do tego przeznaczonego. W tym wypadku był zdaje się zwykły smar typu towot. Smar w tym miejscu jest nie potrzebny i należy jego nadmiar usunąć a nie jeszcze nim smarować gumę tulei. W wypadku braku specjalnego smaru (do kontaktu z gumą) polecam mydło w płynie bądź płyn do mycia naczyń. Guma w motoryzacji stosowana powinna być olejoodporna, odezwie się ktoś, i smar nie powinien jej zaszkodzić. W teorii ma rację. Jednak nikt nam nie zagwarantuję tego że producent użył właściwej mieszanki a jeśli tak jaka jest jej jakość. Nie takie rzeczy w moim życiu mechanika widziałem. Trzymajmy się zdrowych zasad i dbajmy o jakość naszej pracy. Pozdrawiam fanów i twórców. Zwierzun

  2. 24:30 "nie mądre jest smarowanie szpilek" Ja zawsze smaruję miedzią w spreyu szpilke oraz rant piasty i jakoś się brud nie przykleja a koła przy wymianie same schodzą. Polecam nie smarować w ciężarówce i pojeździć ze 2 lata- odkręcenie oraz zwalenie koła będzie graniczyło z cudem a człowiekowi, który będzie to robił zabraknie w słowniku przekleństw!

  3. Jeśli chodzi o poliuretany to kiedyś u kumpla dorabiałem sobie czasami w serwisie samochodów terenowych. Często do zawiasu były montowane poliuretany firmy Oldman Emu. I w tych zestawach był dodany "specjalny" smar do montażu poliuretanów. A skoro ta renomowana firma dodaje do swoich zestawów polibushy jakiś smalec, to znaczy, że warto jakiekolwiek inne mazidła stosować. Na pewno to nie zaszkodzi.

  4. Podkreślasz że smar nie ma znaczenia. Moim zdaniem najlepszym w tym przypadku jest smar miedziany. Unikamy zapiekania tulei i ułatwiamy sobie prace przy kolejnej wymianie. Pozdrawiam

  5. Po wyprasowaniu tulei czyścimy siedzenie tulei papierem ściernym czy szczotka drucianą i w tak naszykowany wahacz wprasowywujeny nowa tuleję. BEZ SMARU!!! Osadzenie tulei na smar grozi jej obsunieciem w czasie eksploatacji…. I cała robota od nowa.

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!