Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Tuning i customizacja Harley-Davidson: Ogranicza nas tylko wyobraźniaTen film prawdopodobnie zmieni Twoje zdanie o marce Harley-Davidson i o możliwościach, jakie drzemią w tych motocyklach.

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

28 komentarzy do „Tuning i customizacja Harley-Davidson: Ogranicza nas tylko wyobraźnia

  1. Od dziecka marzyłem o Harleyu i myśląc o motocyklach w głowie pojawiał mi się właśnie taki klasyczny Harley. Niby drogi ale chyba Sportster 883 będzie dobrym wyborem na pierwsze moto biorąc pod uwagę te wszystkie możliwości customizacji.

  2. 883cc to za slaaabe? Żenada. Później stekasz na forach że ci pali 14l/100, a gdzie ty tą moccc chcesz wyłożyć? 200km/h boberem? Dla czego ludzie bez pasji są wybierani do prowadzenia takich programów?

  3. I takiej możliwości customizacji powinny się uczyć inne firmy od Harleya nie tylko produkujące motocykle ale również samochody . A co do cen tego deatailingu , no cuż tak to chyba dzięki Henremu Fordowi ten świat zmierza w tym kierunku że co tanie to masowe a chcąc się wyróżniać musimy za to zapłacić . Świetny filmik z przyjemnością się oglądało , a no i oczywiście ten ostatni Harley no ba cudo , troszkę chromu musi się świecić , wszystko dobrane że smaczkiem . Pozdro 😉

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!