Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Tym razem do Adama Kornackiego zgłosił się fan pick-upów [Zakup kontrolowany]Oglądaj “Zakup kontrolowany” w TVN Turbo oraz w Player.pl: https://player.pl/playerplus/programy-online/zakup-kontrolowany-odcinki,215/odcinek-349,S25E349,99173
Subskrybuj kanał TVN Turbo: https://www.youtube.com/channel/UCfsSoUSQzUimrjKhAKmshDQ?sub_confirmation=1
Kamil na co dzień jeździ Toyotą Tundrą, która służy mu do pracy. Do Adama Kornackiego zgłosił się z zamiarem znalezienia nowszego pick-upa, na którego zamierza wydać do 170 tysięcy złotych. Wśród propozycji znajdą się nowe i używane pojazdy – zarówno europejskie, jak i amerykańskie wersje.

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

40 komentarzy do „Tym razem do Adama Kornackiego zgłosił się fan pick-upów [Zakup kontrolowany]

  1. przyjeżdża klient thundrą,z 5.7 i dostaje w propozycji vw… z 3 l tdi…małe,europejskie suvy mogą całować opony,amerykańskim "pikapom".za równo pod względem awaryjności jak i wytrzymałości.

  2. Ta scena wiele mówi o "prawdzie" telewizji… ale bzdura, typ zajechał pickupem na wypasie, a ten mu wyjeżdża z nazi pseudo szajsem,
    na koniec pewnie kupił felicję pickup,

  3. nie rozumiem, po co w firmie budowlanej pickup, bus owszem. sam mam firme budowlana i tego typu auta dla wlasciciela, zeby miec koszty to tak, ale uzytkowo jest bezuzyteczny.

  4. Gość chyba poszedł do programu byle żeby pójść.

    Ma Tundrę to niech jeździ jak mu się znudziła to ma taki budżet, że kupi każdego picka który mu się spodoba

  5. Ale-najważniejsze przy takim "osiołku roboczym" ,to ILE OBORNIKA można tym przewieżć i ,czy ta paka wytrzyma ten kwas i go nie przegryzie ,czy przejedzie przez błoto na pole ,na wiosnę,….

Dodaj komentarz

Zadzwoń!