Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Układ Kierowniczy diagnostyka omówienie naprawa – Vlog #18 Jak zacząć przygodę z mechanikąJak zdiagnozować uszkodzenie końcówki drążka kierowniczego lub drążka kierowniczego.
Jak wymienić końcówkę drążka kierowniczego?
Na te i inne pytania znajdziecie odpowiedz w odcinku.

——————————————————————————————-
WARSZTATY M4K GARAGE sprawdźcie co u nich:
https://www.m4kgarage.pl/
——————————————————————————————-
CHCESZ OTWORZYĆ Z NAMI WARSZTAT M4K GARAGE?
NAPISZ tutaj: franczyza@m4k.pl
—————————————————–
🛠M4K GARAGE – profil główny całej sieci
https://www.facebook.com/m4kwarsztat
https://www.instagram.com/m4kgarage/
🛠M4K GARAGE SZCZECIN – w przygotowaniu
https://www.facebook.com/m4kszczecin
https://www.instagram.com/m4kgarageszczecin/
🛠M4K GARAGE KIELCE
https://www.facebook.com/m4kkielce
https://www.instagram.com/m4kgaragekielce/
🛠 M4K GARAGE WROCŁAW
https://www.facebook.com/M4KGarageWroclaw
https://www.instagram.com/m4kgaragewroclaw/
🛠 M4K GARAGE KOŚCIERZYNA
https://www.facebook.com/m4kkoscierzyna
https://www.instagram.com/m4kgaragekoscierzyna/
🛠 M4K GARAGE SZEMUD
https://www.facebook.com/m4kszemud
https://www.instagram.com/m4kgarageszemud/

WSPÓŁPRACA
wspolpraca@m4k.pl
KONTAKT dla widzów
info@m4k.pl

INSTAGRAM WBIJAJCIE
———————————————————————————–
https://www.instagram.com/milosnicy4kolek/
————————————————————————————
Wbijajcie na naszego FB
———————————————————————————–
https://www.facebook.com/milosnicy4kolek/
———————————————————————————–

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

20 komentarzy do „Układ Kierowniczy diagnostyka omówienie naprawa – Vlog #18 Jak zacząć przygodę z mechaniką

  1. Wczoraj byłem w ASO FCA i w moim Jeep SRT z powodu stukającego zawieszenia przy wzdłużnie-poprzecznych nierównościach okazało się wylany amortyzator prawy przedni, przy okazji tej usterki zdiagnozowano luzy na lewym przednim kole – czyli te co ruszamy lewo-prawo na szarpaku -sugestia ASO wymiana maglownicy całej (6000pln+1000plm za wymianę) plus amorki 12000. Ciekawe jest że będąc na przeglądzie do dowodu rejestracyjnego 1000 km wcześniej (3 tygodnie temu) auto było bez zarzutu w kwestii zawieszenia. Pytanie jest czy przeglądy roczne (wymagane prawem) są bez sensu? Oraz Michu gdzie można do Ciebie podjechać aby mieć arbitra w diagnozie bo kogoś za ten stan rzeczy muszę pozwać – albo stację diagnostyczną albo ASO. Płacąc około 2000pln za przegląd co 10000 km powinienem mieć raczej spokój użytkowania a nie, że sam wysłuchałem w trakcie jazdy dziwne zachowanie zawieszenia.

    Edit: Aby nie było w komentarzach że marudzę na koszty, auto kupiłem nowe więc znam koszty ale martwi mnie podejście i ASO i Stacji diagnostycznej jednak to auto ma prawie 500 koni i 700 Nm i jako użytkownik chciał bym mieć pewność że jak opłacę wszystkie przeglądy mogę jechać bezpiecznie dla siebie i innych.

  2. Michu tylko partacze i oczo dolarowcy komentują twoje filmy negatywnie , ja z chęcią czekam na twoje filmy jestem Mechanikiem z zawodu wyuczonego ale nie praktykowanego. Jak mam ochotę coś zrobić czego nie wiem to to jest super podpowiedz dlatego łapka w górę 😀

  3. Elo, a jak u mnie coś stuka mechanik stwierdził że maglownica do wymiany ale teraz zauważyłem że to więcej stuka jak skręcam w lewo stuka z prawej strony co to może być?

  4. Mam pytanie jezeli podejzewamy luz na maglownicy i jest tylko z lewej strony bo nilby zeby wyrobione i przeskakuja na listwie to na prawej stronie luz tez powinien byc czyz nie tak powinno byc?

  5. Ja zmieniłem z 10w40 na 5w40 bo podobno tak jest w moim modelu prawidłowo, Pan w serwisie Peugeota tak powiedział. Mam nadzieję, że to nie zaszkodzi mojemu silnikowi.Pacjent to Peugeot 307 2.0 Hdi 90km 2001r. Co Michu lub Wy Myślicie w tym temacie ??? Pozdrawiam.

  6. zrobił byś odcinek o regeneracji części w maglownicy chodzi o zawór zwrotny co wchodzi w kolumnę kierownicza bo tam się wycieraja pierścienie teflonowe a pó co wydawać na regenerację calego magla 450 + montaż demontaż jak można to zrobić za 200 bez demontażu a objawy uszkodzenia to płyn koloru czarnego i brak wspomagania w lewo bądź prawo .

Dodaj komentarz

Zadzwoń!