Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Ukryte funkcje Mercedesa A Klasse | Część 2 | W177 MBUX

Mobilny Mechanik i Elektryk Warszawa i okolice – Mechanika – Diagnostyka – Elektryka Samochodowa – Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 570 933 114

Mobilny Elektryk
+48 512 149 689Posiadasz Mercedesa? Musi obejrzeć tę obowiązkową lekcję dla właścicieli Mercedes-Benz. Demonstracja dodatkowych, ukrytych funkcji dostępnych w większości modeli Mercedesa w ciągu ostatnich kilku lat, pełny samouczek i wyjaśnienie. Ten film jest lepszy niż czytanie instrukcji obsługi Mercedesa!

Niektóre funkcje pojazdów Mercedes-Benz są naprawdę przydatne, ale niewiele osób o nich wie. Obejrzyj ten film i zacznij korzystać ze wszystkich tych funkcji! Daj mi znać, jeśli uważasz ten film za pożyteczny!

Ten samouczek oparty jest na wielu różnych modelach Mercedes-Benz, ale musisz sprawdzić na własnym samochodzie, aby upewnić się, że każda z tych funkcji jest dostępna w Twoim konkretnym samochodzie. Niektóre funkcje są opcjonalne, więc musisz sam je przetestować i sprawdzić, czy Twój samochód je ma.

O ilu funkcjach już wiedziałeś? Jakie funkcje powinienem zaprezentować w moich nadchodzących filmach? Daj mi znać, kiedy skończysz oglądać.

– Subskrypcja –
Uważasz że ten film za pożyteczny? Nie zapomnij zostawić łapki w górę oraz komentarza. Zmotywuje mnie to do tworzenia kolejnych filmów takich jak ten. Nie zapomnij zasubskrybować mojego kanału oraz kliknięcia ikony dzwonka. Dzięki temu będziesz dostawać notyfikację jeśli pojawi się nowy film na tym kanale.

– Timestamp –
00:00 Intro
01:12 Pozycja serwisowa wycieraczek
01:47 Obsługa nawigacji przez aplikację
02:23 Opuszczanie lusterka przy cofaniu
03:21 Launch control
04:13 Podświetlenie dysz ze wskazaniem temperatury
04:20 Outro

– Muzyka –
Shrivera – Cyberspace [Bass Rebels]
Song – https://youtu.be/nKBzIZgNQ4w
Download – https://www.bassrebels.co.uk/Cyberspace

Ten film NIE jest sponsorowany. Wszystkie opinie wyrażone w tym film są moimi własnymi.

#ukrytefunkcje #mercedes #mbux

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

Mobilny Mechanik i Elektryk Warszawa i okolice – Mechanika – Diagnostyka – Elektryka Samochodowa – Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 570 933 114

Mobilny Elektryk
+48 512 149 689

8 komentarzy do „Ukryte funkcje Mercedesa A Klasse | Część 2 | W177 MBUX

  1. Hej, mam pytanie odnosnie oswietlenia ambilight. Gdzie znajde lub jak wgrac ta funkcje?! Przegladalem ustawienia i nie ma nic o tej funkcji, Wersja bisnesline linia AMG. Pozdrwawiam

Dodaj komentarz

https://www.mersinportal.net - www.bugunmersin.comhttps://www.mersinportal.net - www.bugunmersin.comhttps://www.mersinportal.net - www.bugunmersin.com Call Now ButtonZadzwoń!