Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Ukryte menu BMW Seria 1 (E81 E82 E87 E88 tryb serwisowy OBC, diagnostyka)Ukryte menu BMW E81, E82, E87 i E88 (seria 1) pozwala na przeprowadzenie testów diagnostycznych, test wskazówek, kontrolek i wyświetlaczy, odczytanie parametrów czujników, korektę wskazania komputera pokładowego. Tryb serwisowy jest przydatny przy szukaniu usterek układów elektronicznych samochodu.

Więcej na http://mr-fix.pl/
Music by Dan-O at DanoSongs.com

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

7 komentarzy do „Ukryte menu BMW Seria 1 (E81 E82 E87 E88 tryb serwisowy OBC, diagnostyka)

 1. Siema, mam e87 i ostatnio pojawił się taki sam trójkąt z wykrzyknikiem jak u Ciebie? Czego on dotyczy? Bo dowiedziałem się ze prawdopodobnie chodzi o serwis, że już czas, a potem poczytałem na forach, że może chodzić o ostrzeżenia i pojawia się:

  – gdy trzeba dolać litr oleju

  – gdy wyłączysz trakcję

  – gdy zabraknie płynu

  – gdy żarówka się przepali

  – gdy rezerwa w baku itd?
  Prawda? czy chodzi o coś innego niż to?
  Film ma kilka lat, ale może znajdziesz czas na odpowiedź 😉 Pozdrawiam.

 2. Witam. Poważne pytanie mam odnośnie e87 2.0 170km. Silnik sie zatarł,auto odebrałem a świeci sie dalej check silnika, błąd z vanosem. Ten sam błąd świecił sie już przed zatarciem. Czy to nie ma związku z pompa olejowa ? Boję sie że za chwile zrobi się to samo. Czekam na odpowiedź i Pozdrawiam

 3. Dzień Dobry mam pewien problem ponieważ ta sama kontrolka nie chce mi zniknąć robie to samo co na filmie i gdy chcę wejść do testu nie mogę

 4. Bardzo przydatne. Właśnie rozglądam się za E87, sprawdzając liczbę dni od produkcji ( 03:07 ) będę wiedział czy ktoś grzebał w romie. Oczywiście mogą wprowadzić starą wartość, ale myślę że większość handlarzy/oszustów jest zbyt leniwa. Dla nich liczy się szybka kasa.

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!