Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Ukryte menu Opel CID & DVD800 Navi (Insignia, Meriva B, Astra J, Vauxhall)Ukryte menu w Opel/Vauxhall CID & DVD800 Insignia, Meriva B oraz Astra J dają możliwość przeprowadzenia testów podzespołów oraz pozwalają na wgląd w parametry pracy układu DVD800. Może to okazać się bardzo pomocne przy usuwaniu usterki systemu.
Aby wejść do odpowiedniego menu należy nacisnąć:
Engineergin mode – CONFIG, a następnie przytrzymać INFO,
Diagnostic mode – nacisnąć i przytrzymać jednocześnie 1 i 6.

http://mr-fix.pl/
Music by Dan-O at DanoSongs.com

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

11 komentarzy do „Ukryte menu Opel CID & DVD800 Navi (Insignia, Meriva B, Astra J, Vauxhall)

  1. hej możesz napisać jakich ustawień użyć by mieć tak jak na Twoim filmie 1:36 na wyświetlaczu napisy z RDS jeden pod drugim ( u mnie jaki i u wielu użytkowników opla jest tak że wyświetla się tylko pierwsza linia i wiadomości które tam są są urwane w połowie.).

  2. Nie wiem po co komu wiedza że jest taka opcja. Jak byś zrobił filmik co można w tym ukrytym menu zrobić pewnie dostałbyś łapkę w górę

  3. Jest możliwość zapisu ustawień? Po zmianie na sound linear dźwięk jest o niebo lepszy, lecz za każdym odpaleniem trzeba to zmienić. Istnieje jakaś kombinacja przycisków do zapisu ustawień ? 

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!