Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Ukryte menu zegarów BMW F10 F11 F07 (diagnostyczny tryb serwisowy seria 5)Ukryte menu w BMW F10 F11 F07 (Seria 5) daje wgląd w informacje diagnostyczne i parametry pracy silnika: kody DTC, temperaturę oleju i chłodziwa, napięcie akumulatora, prędkość pojazdu, obroty silnika, test dźwięku, test zestawu wskaźników (kontrolek i zegarów), test wyświetlacza LCD i wiele innych. Te informacje mogą okazać się przydatne w czasie diagnozowania usterek układów elektronicznych w twoim samochodzie.
Sprawdź ten turorial, aby wejść do ukrytego menu w twoim BMW.

Więcej na http://mr-fix.pl/
Music by Dan-O at DanoSongs.com

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

15 komentarzy do „Ukryte menu zegarów BMW F10 F11 F07 (diagnostyczny tryb serwisowy seria 5)

  1. Mam rozjechaną kropkę tempomatu. Gdy ustawiam tempomat na 120 to kropka świeci na 145, jak tempomat 100 to kropka nad 125. Czy można to jakoś skalibrować programowo czy tylko mechanicznie poprzez demontaż zegarów?

  2. Witam. U mnie w f11 rocznik 2016 , na wyswietlaczu głównym ( navi) nie mogę ustawić godziny . Ustawiam na dana godzinę ręcznie i nic automatycznie i nic. Service olejowy po zapaleniu auta pokazuje od 4 miesięcy 3200 mil do servisu , nic się nie zmienia . Może ktoś ma wiedzę na ten temat jak to „naprawić” nawet jak nie zapnę pasów to żadnego dźwięku nie wydaje , ale to akurat mi nie przeszkadza.

  3. U mnie w bmw f10 tryb nocny dziala tylko przy podzielonym ekranie po prawej stronie.Lewa strona jak i calosciowy ekran nie ma nocnego trybu albo sie zepsol/Szlag mnie trafia.

  4. czesc, mam f11 i dziś zapaliło mi się check engine:(( wszedłem w ukryte menu dzięki Twojemu filmikowi i sprawidziłem error codes a tam pusto:( co to może być w takim razie??? będę wdzięczny za podpowiedz, czy jest sens jechać na program do mechanika skoro to menu nic nie pokazało???

Dodaj komentarz

Zadzwoń!