Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Ursus C-325 – 1962Krótki filmik prezentujący ciągnik Ursus C-325 po remoncie. Jeszcze zostało trochę poprawek i do doposażenia – zatem film z remontu zrobimy innym razem. Ten natomiast ma na celu zaspokojenie ciekawości osób, które piszą komentarze pod tymi filmami i pytają co dalej z ciągnikiem się dzieje 🙂
– Jedziemy po Ursusika:
https://www.youtube.com/watch?v=DVg1gXanW_4
– Remont cz. I:
https://www.youtube.com/watch?v=1Vjr0mQ3qpA
– Poszukiwanie części:
https://www.youtube.com/watch?v=b6rrFTmDgGk

Pozdrawiam, Paweł Rychter

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

42 komentarze do „Ursus C-325 – 1962

 1. Wielki Szacunek za ogrom pracy!
  Jestem szczęśliwym posiadaczem takiego Ursusa :)))
  szykuje się do remontu silnika…
  a co za tym idzie mam ogromne problemy z częściami, gdzie Państwo zdobyli tłoki, tuleje?
  Pozdrawiam

 2. Bardzo ładne rurki paliwowe z pompy wtryskowej. Gdzie można takie kupić ? Ogólnie to troszkę wymaga pracy, jak mówisz, ale efekt jak na razie bardzo pozytywny. Mój Ursus C 325 wymaga trochę pracy, ale na razie go nie ruszam. Jest w oryginale i nie mam pomysłu czy remontować, czy zostawić jak jest ? Pozwolę sobie dodać, że w opinii wielu ludzi krąży informacja, jakoby Ursusów C 325 miało być 26282 sztuki, co jest oczywistym błędem ( nawet wikipedia podaje fałszywe dane w tym temacie ). Taka ilość była, ale silników wykonanych przed dokonaniem zmian w ich budowie, w rzeczywistości Ursus C 325 był produkowany do końca lutego 1963 roku i wykonano ich dokładnie 29 999 sztuk.

 3. Dzień dobry mam pytanie czy ktoś wie jakie wymiary a dokładnie, jaka odległośc maja otwory w wsporniku osi c328 /325? Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam serdecznie (chodzi o otwory mocujące wspornika oske do korpusa silnika)

Dodaj komentarz

Zadzwoń!