Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Ursus C-360 – historyczny milionowy egzemplarz (AGRO SHOW 2016 stoisko Jacek Mocny, Waryński)Milionowy ciągnik “Ursus”.
Wyprodukowany w Polskiej Rzeczpospolitej Ludowej przez załogę Zakładów Mechanicznych “Ursus” w dniu 24 października 1983 roku.

Ciągnik Ursus C-360 załoga Zakładów Mechanicznych “Ursus” ofiarowuje Wychowankom Zakładu Dzieci Ociemniałych w Laskach.
Warszawa 24 październik 1983 rok.

Ten historyczny, 1 000 000 egzemplarz traktora Ursus mogliście zobaczyć na targach Agro Show 2016 w Bednarach na stoisku Jacka Mocnego, gdzie obecne były marki: Ursus, Waryński, Polmo.

Zapraszam na moją stronę internetową:
www.jacekmocny.pl
oraz do polubienia mnie na Facebooku:
www.facebook.com/jacekmocnypl

Pozdrawiam,
Jacek Mocny

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

24 komentarze do „Ursus C-360 – historyczny milionowy egzemplarz (AGRO SHOW 2016 stoisko Jacek Mocny, Waryński)

  1. Cudenko powinni zacząć ponownie ich produkcję tylko dołożyć napęd przedni , wspomaganie i turbo . Spokojnie ten prosty a zarazem wytrzymały ciągnik wyparł by z rynku światowego białoruskiego MTZ Belarus który obecnie króluje na światowym rynku.

  2. Pamiętam, jak był montowany i jak zjeżdżał z taśmy montażowej w URSUSIE / budynku 162/.
    A co później działo się z tym ciągnikiem, jak trafił do Zakładu Dzieci Ociemniałych w Laskach?

  3. jaki może być przybliżony koszt remontu takiej c360 bo u siebie chcę zafundować taki mega remont mojemu Ursusowi c355 po ponad 40 latach ciężkiej pracy w polu.

  4. Ładnie odrestaurowany,właśnie w tym jest urok żeby jak najwięcej było w nim starych i oryginalnych części z tamtych lat. Super … Właśnie i ja niedługo ukończę renowację C-328 z 1966r.w 95% w oryginale.Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!