Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Usługi lakiernicze Chałupki Lakiernictwo Pojazdowe Krystyna KotasKrystyna Kotas prowadzi firmę Lakiernictwo Pojazdowe. Usługi lakiernicze świadczymy w naszym warsztacie samochodowym, który znajduje się w Chałupkach, na terenie województwa dolnośląskiego. Z branżą motoryzacyjną jesteśmy związani od 25 lat.

Wśród naszych głównych usług znajduje się malowanie całej karoserii oraz jej pojedynczych części. Jeżeli zauważyliście Państwo pierwsze ślady rdzy na swoim samochodzie lub uczestniczyliście w kolizji i chcecie zatuszować odpryski lakieru, zapraszamy do kontaktu z naszą kadrą. Składa się ona z ośmioosobowej grupy doświadczonych lakierników. Precyzja i doświadczenie pozwalają nam także świadczyć usługi renowacji karoserii oldtimerów. W naszej mieszalni kolorów powstają tonacje i barwy dopasowane do oryginalnych kolorów pojazdów. Zajmujemy się także naprawami blacharskimi.

Usługi wykonujemy dla właścicieli samochodów osobowych, dostawczych i jednośladów.

Zapraszamy do kontaktu z firmą Lakiernictwo Pojazdowe z Chałupek.

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!