Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Ustawienia dodatkowe w wyświetlaczu LCD – Hulajnogi elektryczne TECHLIFE X5, X6, X7, X7S, X9👊Więcej informacji na temat sprzętu Techlife oraz Vsett uzyskasz na stronie https://techlife.pl/ & https://vsett.pl/
👊Dołącz do społeczności 👉 https://www.facebook.com/groups/hulajnogitechlifevsett
👊 Tik Tok 👉 https://www.tiktok.com/@techlife_polska

Ustawienia dodatkowe w wyświetlaczu LCD – Hulajnogi elektryczne TECHLIFE X5, X6, X7, X7S, X9
Więcej informacji o produkcje na stronie: 👉 https://techlife.pl/ 💪

Techlife X5/X5S – https://techlife.pl/ustawienia-fabryczne-x5.pdf
Techlife X6 – https://techlife.pl/ustawienia-fabryczne-x6.pdf
Techlife X7/X7s – https://techlife.pl/ustawienia-fabryczne-x7.pdf
Techlife X9 – https://techlife.pl/instrukcje/x9.pdf

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

38 komentarzy do „Ustawienia dodatkowe w wyświetlaczu LCD – Hulajnogi elektryczne TECHLIFE X5, X6, X7, X7S, X9

 1. Opcja 12 ominięta ale ustawiona na 4. Z tego co wiem jest to start czyli jak damy na 5 i załączone dwa silniki to przednia opona mieli na asfalcie. Fabrycznie jest na 3 i też jest ok.

 2. A ja mam problem pierwsze ładowanie do pełna i teraz po włączeniu hulajnoga pokazuje czerwony trójkąt i błąd E 08 i nie można jechać może ktoś pomoże czy już tylko serwis to jest nówka sztuka

 3. W P03 czyli napiecie w standardzie mam na 52v w Kugoo G1,przy prawie pustej baterii po przejechaniu 43km pokazuje mi dwie kreski i napiecie na liczniku 48v
  Zmieniając parametr P03 z 52v na 48v pokazuje prawie całą baterie a po ustawieniu 36v pokazuje już całą:)
  Pytanie czy z fabrycznych 52v mogę zmienić na 48v parametr P03 ???

 4. Powiedz mi proszę. Czy to jest rekuperacja ? A może hamulec elektryczny ? To są różne rzeczy… Hamulec elektryczny, wręcz przeciwnie, rozładowuje akumulator… Może ktoś sprawdził?

 5. Moja x5 umarła totalnie w pewnym momencie ,zaświeciło się e10 i chyba że rozładowana ale nie zdążyłem się dobrze przyjżeć. W domu ją naładowałem i wszystko wydaje się być ok. Czy to normalne że tak raptownie gaśnie jak się już rozładuje? Wyswietlacza nie dało się włączyć.

 6. Mam model X7S i majac jedna kreske baterii ostatnia i nagle na 1 predkosci 1-16km/h jedzie mi 6km/h i nagle pojawia sie blad numer 06 co to za blad o co chodzi? Dlaczego na tej ostatniej nie moge dojechac dalej? Lacznie zrobilem 34km tylko na pelnej baterii tryb eco i jeden silnik. Podobno mozna wyciagnac 70km na baterii dlaczego tylko 34km przejechalem a nie wiecej?

 7. Zmieniłem sobie opcje 12 na maksymalną intensywność przyspieszania czyli 5. I jeździłem sobie tak myśląc że wykorzystuję maksymalny potencjał mojej x5. Ale po przebiegu 350 km, od tak postanowiłem sobie zniżyć intensywność przyspieszania do wartości 1. I co się okazało? Że wyrywa z Pod nóg lepiej niż na 5. Co znaczy że to 1 jest maksymalnym przyspieszeniem. Więc nie wprowadzaj ludzi w błąd

Dodaj komentarz

Zadzwoń!