Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Ustawienie spryskiwaczy przednich w samochodzie.Ustawienie spryskiwaczy w samochodzie.
Bardzo często widzę samochody, które podczas spryskiwania szyb przednich. Pryskają wszędzie, ale nie tam gdzie powinny. Najczęstszą przyczyną tego jest złe ustawienie spryskiwaczy. Nie wszyscy wiedzą jak ustawić spryskiwacze. Dlatego postanowiłem nagrać film, w którym pokaże jak można to zrobić domowymi sposobami. Ustawienie spryskiwaczy nie jest trudne, można zrobić to samemu jeśli macie stary rodzaj spryskiwaczy, punktowy. Jeśli natomiast macie spryskiwać mgiełkowy trzeba posiadać specjalny przyrząd do ustawiania. Jak poradzić sobie z ustawieniem spryskiwaczy mgiełkowych dowiecie się z filmu. Zapraszam na film.

=LINKI ========================================
► Patronite: https://patronite.pl/FreezerSIG
► FaceBook: https://web.facebook.com/freezersig
► Instagram: https://www.instagram.com/freezersig/
► PayPal: https://www.paypal.me/FreezerSIG “Z dopiskiem darowizna.”

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

17 komentarzy do „Ustawienie spryskiwaczy przednich w samochodzie.

  1. Zrobiłem kluczyk wg tego rysunku i niestety nie wchodzi on w otwory w dyszy, są OEM Opla ale klucz jest jedak zbyt ciasny. Będę go piłował papierem po średnicy, zobaczymy co wtedy

Dodaj komentarz

Zadzwoń!