Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Usuwanie wgniecenia bez lakierowania (Pacjent – #FORD #Mondeo)Tylny błotnik z dużą dość skomplikowaną wgniotką na przetłoczeniu (Pacjent – #FORD #Mondeo).
_______________________________________

👉 🎬📹 Usuwanie wgniecenia “przed i po” w #Automax #Detailing bez lakierowania, nowoczesną metoda #Paintless #Dent #Repair! Bez lakierowania i szpachlowania z zachowaniem oryginalnego lakieru.
________________________________________

✅ Zapraszamy na bezpłatne oględziny w godzinach otwarcia
⌚ 9-17 od pon.- pt.
🗺️ ul. Chełmżyńska 10f, Warszawa

✅ Robimy wstępną wycenę przez tel. ze zdjęć.
📲 +48 512 760 643
📧 automax.waw.pl@gmail.com

#naprawa #usuwanie #wyciąganie #wgnieceń #warszawa #bezlakierowania #warsztat #wyciaganiewgnieceń #wgniecenia #wgniecenie #wyciąganiewgniecenbezlakierowania #perfectjob #perfektwork

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

21 komentarzy do „Usuwanie wgniecenia bez lakierowania (Pacjent – #FORD #Mondeo)

  1. Wszyscy co pragną udowodnienia że nie jest to lakierowane, zapraszamy do nas. Możecie na własne oczy zobaczyć krok po kroku wykonanie takiej naprawy. A reszcie bardzo dziękujemy za łapki w górę i komentarze.

  2. Siemka robiłem troche blacharki hmmm na wszystko się godze ale jest urywek gdzie pukane jest po lakierze tylko przez łyszke blacharską … nie ma opcji by nie zostawiła śladów na lakierze

  3. Mam do Warszawy 100 km ale widze tu fachowosc:P wgniotłem wczoraj boczne drzwi, mysle ze nie bedzie tak ciezko to wyciągnac. Jaki około jest koszt takiej naprawy ?

  4. To jest niemożliwe żeby po takim wgnieceniu na błotniku zrobić to na idelnie gładko bez użycia szpachli. Proste nie złożone wgniecenia i owszem ale nie takie. To tak jak zgniesc folie aluminiową i wyprostować bez żadnej skazy.

  5. Ten filmik to jakaś kpina. zero wiarygodności.. Uszkodzone… kleimy grzybek..I hura zrobione .Jak nowe, jak by nie to samo auto . co nie???

  6. To co oni potrafią zrobić to jest magia. 250 złotych za PDR i polerkę rys (1×5 cm) i wgniecenia na drzwiach w okolicy klamki, zamiast 1500 za blacharkę, malowanie i cieniowanie

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!