Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

USZCZELKA POD GŁOWICĄ BMW E46 M54 STORYTrzech mechaników zgadywało skąd ten wyciek , nikomu nie przyszło do głowy żeby zrobić test CO2
Liqui Moly http://liqui-moly.pl/
FB http://www.facebook.com/garazowehobby/
POMOC http://www.facebook.com/groups/936282416523049/?source_id=118077128814800
Kupię sprzedam http://www.facebook.com/groups/2405854762965382/?source_id=118077128814800

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

20 komentarzy do „USZCZELKA POD GŁOWICĄ BMW E46 M54 STORY

 1. Majster zapodawaj więcej filmów i dłuższe. Ciebie się najlepiej ogląda na tym enternecie. Jak Ciebie oglądam to mam wrażenie ze mam wyjebane na cały świat bo 100 procent koncentracji poświęcam na obejrzenie z ciekawością co wynajdziesz dalej.

 2. Orientuje się ktoś jaka grubość nominalnej uszczelki pod głowicę m54b25? Głowica i blok po planowaniu, – 0.10mm głowica i – 0.25mm blok. Tłoki nie wystają poza blok.

 3. ja mam złe przeczucia po tym teście co2 w uk jak mi robili:D
  pacjento to był e60 3.0d m57.. fakt że był problem z ciśnieniem. Auto zostało wysłane do Polski gdzie głowica została zmierzona ciśnieniowo, zregenerowana. Wszystkie uszczelki ori z bmw.. nowe termostaty nawet korek chłodnicy nowy ori z bmw poszedł:D i jak wróciłem autem do uk.. z ciekawości mówię a podjadę niech spradzą mi głowicę..
  i po jakichś 5min płyn zaczął się delikatnie zabarwiać na zielony kolor.. dziwna sprawa

 4. Drogi Panie chce zapytać???? Gdzieeeee???? Jest???? Majster Cebula???????🤣 I nie chce być źle zrozumiany aleeeee🤣 jeśli oooon sieee nie znajdzie to zgłaszam zaginięcie na Policji🤣🤣🤣🤣🤣Pozdrawiam

 5. Majster ty jeszcze januszowania nie widziałeś w tych silnikach:

  Kupiłem kiedyś silnik m52b28tu dla wału no układu korbowo tłokowego,właściciel zarzekał się że silnik był robiony (w WARSZTACIE takim dobrym) wał dobry itp ale coś jest nie tak ,kupiłem-przywiozłem-rozbieram.
  A tam dwie śróby od głowicy inne od pozostałych a jedna to hicior ucięta w połowie stara i DOSPAWANA nowa cześć/połowa z szesciokontnym łbem to że sroby suche glowica nie umyta (nie spradzona?) to detal przy tym spawie,ktos chyba w podstawowce z fizyki uciekał no nie wiem co trza miec w glowie przeciez to r6 a nie maluch i uszczelka ze stali w zasadzie.

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!