Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Uwielbiamy TAKIE nietypowe pojazdy! Kultowa KACZKA czyli Mercedes 308D z niemieckiego lotniska.W tym filmie Robert prezentuje kultową kaczkę czyli Mercedesa 308D. Ten nietypowy pojazd wyposażony jest w agregat i potężny zestaw oświetlenia. Oryginalnie służył jako awaryjne oświetlenie jednego z niemieckich lotnisk.

Chcesz bezstresowo sprowadzić dobrej jakości samochód z Japonii lub Dubaju?

Skontaktuj się z nami:

info@stradale-classics.pl

tel.: +48 506 777 911

Kompleksowo zajmiemy się poszukiwaniem, zakupem i importem Twojego wymarzonego samochodu prosto pod drzwi Twojego garażu.
Mamy bezpośredni dostęp do systemów aukcyjnych bez zbędnych pośredników, co gwarantuje najwyższą jakość, bezpieczeństwo i najlepszą cenę prowizji.

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

22 komentarze do „Uwielbiamy TAKIE nietypowe pojazdy! Kultowa KACZKA czyli Mercedes 308D z niemieckiego lotniska.

  1. Robert mordo znów przeniosłeś mnie w czasie do lat 90-tych miałem kiedyś identyczna Kaczkę (auto lawetę doppel kabina ) tylko z motorem 2.3 benzyna cóż to był za sprzęt 😄 Dziś już takich nie robia pozdrawiam serdecznie 👌👍

Dodaj komentarz

Zadzwoń!