Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

V#50 Relacja z pierwszego spotkania z widzami LUBIEMOJEZYCIE !Wyprawowy bagażnik dachowy do Jimny:
https://www.olx.pl/d/oferta/wyprawowy-bagaznik-dachowy-suzuki-jimny-CID5-IDMpQm0.html
Nasze Instagramy:
https://www.instagram.com/lubiemojezycie
https://www.instagram.com/__antek
https://www.instagram.com/blackblond_

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

30 komentarzy do „V#50 Relacja z pierwszego spotkania z widzami LUBIEMOJEZYCIE !

 1. Ja już teraz wolę chodzić po górach niż jeździć. Off road 12 lat temu był bardziej legalny. Teraz każdy wilkiem spoziera i na pały dzwoni. Z terenówki + taki że na parkingu pod szlakiem zaparkujesz nawet w rowie. Najlepsze komantarze.-"takim to do góry prosto" odp. Żebyście mnie potem na pały doniesli:)) a poważnie off road był kiedyś kameralny teraz komercja i ciągła nagonka

 2. Uśmiechnięte twarze wszystkich uczestników spotkania zdają się mówić same za siebie. Dobór trasy, punkty widokowe, miejsce biwaku no i oczywiście Wasza tam obecność, to taki "Wasz" przepis na tak dobre humory wszystkich, którzy przyjechali Was poznać osobiście.
  A Wy jak zawsze skromnie, naturalnie, bez nadęcia – naprawdę i to również fajnie Wam wyszło. Pokazaliście to co Was fascynuje – "Wasze" góry i okolice oraz spotkaliście się z ludźmi, którzy są Wami zafascynowani, tak jak Wy jesteście zafascynowani swoimi górami. Czyli cel spotkania został w 100% zrealizowany. Fajne jest, że tyle ludzi już Wam kibicuje i za Wami podąża. A jednocześnie przyczyniacie się przy tym, do rozwoju i promowania szeroko pojętej zabawy z 4×4.
  Raz jeszcze dzięki za pomysł i za film.👊

 3. Wszystko pięknie i wszyscy zadowoleni tylko organizator nie wziął pod uwagę że wjeżdżając na teren prywatny narusza prawo własności. To że policja nie mogła ukarać was mandatem wcale nie znaczy że możecie jeździć po drogach prywatnych. Ja też mam samochód terenowy, mam też działkę w Brennej na wys 800mnpm. Wiem ile kosztuje urządzenie i utrzymanie górskiej drogi. Po przejeździe 80 aut droga wymaga naprawy. Kto za to zapłaci właścicielom? Na przyszłość proszę uzyskać pozwolenie wjazdu na teren prywatny.

 4. Mega spoko trasa!
  Trochę pytanie nie związane z filmem, mianowicie wiecie może czym z wierzchu są pomalowane te samuraie (niebieski i zielono-szary – bardzo ładne są) ?

 5. Spotkanie było absolutnie wspaniałe! Oczywiście w głównej mierze dzięki świetniej organizacji, ale super atmosferę tworzyli bardzo pozytywni ludzie. Macie najlepszych widzów – zero przechwałek i ścigania, zero patrzenia z góry na kogokolwiek. Jechałem Subaru Imprezą i nikt z grubo pomotanych terenówek nie traktował mnie jak przybłędę, zaś na koniec przy ognisku bardzo serdecznie gratulowali i przybijali piątki. Trasa normalna była bardzo lajtowa, w przepięknych miejscach które dzięki wam miałem szansę zobaczyć – szczególnie odcinek na szczytach obok wyciągów narciarskich ze świetnymi panoramami.
  Na tym wyjeździe można było się poczuć dosłownie jak na spotkaniu rodzinnym – to chyba najlepsze czego mogliśmy oczekiwać 🙂 Aniu, Antku – dziękujemy z całego serca i nie możemy się już doczekać kolejnego spotkania z wami. Róbcie to dalej bo robicie dobrze!

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!