Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

VCDS dla zaawansowanych – kasowanie inspekcji olejowej Skoda Fabia 2FL 2011Kasujemy inspekcję olejową/serwisową poprzez VCDSa w aucie Skoda Fabia 2FL z roku 2011 z silnikiem 1,2 TSI CBZA

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

11 komentarzy do „VCDS dla zaawansowanych – kasowanie inspekcji olejowej Skoda Fabia 2FL 2011

 1. Siema
  Mam Fabię z identycznym silnikiem i chciałem zrobić test zegarów po zapłonie tak jak ty masz. Niestety w 17 nie mam możliwości aktywacji. Czyżby za uboga wersja?

 2. Hi, mógłbyś zrobić to samo w swojej Superb. Jak powinno to wyglądać po wymianie oleju i jak ustawić np. 15000 km lub rok do następnej wymiany.
  Ja jestem świeżo po wymianie i kazałem w warsztacie tak ustawić, a na Fisie mam same kreski (bez cyfr) w miejscu daty i kilometrów.

 3. 1. Wył. zapłon.
  2. Przytrzymaj przycisk "0.0" i przekreć kluczyk(wł. prądy) trzymaj przycisk cały czas.
  3. Po ok 2s. puść przycisk "0.0" i przyciśnij przycisk "Foldery".
  4. 'Odkręć' kluczyk zapłonu(wył. zapłon)
  Włala 😀
  Do kasowania przeglądu(serwisu), przed całą czynnością włączamy awaryjki na panelu. Czynność powtarzamy od punktu "1".

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!